G-mini ohrádka KRTEČEK - zkušenost?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andulka35
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 29.11.17 16:26
G-mini ohrádka KRTEČEK - zkušenost?

Dobrý den,
může mi někdo napsat zkušenost s ohrádkou G-mini Krteček?
Je dost v inzercích na prodej bez použití :? tak mám obavu :D co je špatného na ni. Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 29.11.17 18:17

Konkretni zkusenost s tputo nemam.

Ale ze je na prodej muze byt tim ze velka vetsina deti ohradky proste nesnese. Jsou tam parkrat chvili a pak rvou jak o zivot:(:(

My jsme meli podobny typ co je na obrazku - skladaci a sitova. Ze by tam byl nejak extra dlouho spokojenej to ne ale chvili to slo.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama