Galvanická žehlička zkušenosti

22
20.11.20 11:38

Galvanická žehlička zkušenosti

Dobrý den, chci si pořídit galvanickou žehličku. Váhám mezi Nu skin a výrazně levnější SynCare Galvanic Care. Máte prosím někdo tu od SynCare? Myslíte, že že by stačila i ta levnější? Když k tomu budou samozřejmě kvalitní pripravky.. Tu Nu skin chválí hodně žen, ale je fakt, že i s těmi krémy je to docela dost peněz. Za vaše zkušenosti moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
225
20.11.20 14:03

@Deňule Ahoj, galvanická žehlička stačí levnější. Najdi si značku Reclar, myslm, že to je perfektní volba v poměru cena/kvalita. A hodně důležité jsou ty séra ani ne tak ta žehlička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3996
20.11.20 14:08

Ja mam Reclar a jsem spokojena. Zbavil me cernych tecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3900
20.11.20 14:13

Co je to galvanická žehlička?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
20.11.20 20:50

Holky, děkuji. Ale dívám se, že to není přímo galvanická žehlička ale ultrazvuková špachtle. Nicméně, když to tak přočítám, tak je to v podstatě skoro to stejné. Chápu to dobře? Je toho na netu strašně málo, na to jak dlouho už je to na trhu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
22.11.20 09:45
@Hanka123456
@scentini píše:
Ja mam Reclar a jsem spokojena. Zbavil me cernych tecek.

Holky, děkuji za tip. Ta značka Reclar se mi opravdu zdá být supr. Hlavně jsou na ní aspoň nějaké recenze :palec: a jen se ještě zeptám, máte tu zlatou verzi nebo tu nerezovou? Rozdíl je asi jen v tom zlaté, že? A s jejich kremama jste spokojené? Dekuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3996
22.11.20 12:00
@Deňule píše:
@Hanka123456Holky, děkuji za tip. Ta značka Reclar se mi opravdu zdá být supr. Hlavně jsou na ní aspoň nějaké recenze :palec: a jen se ještě zeptám, máte tu zlatou verzi nebo tu nerezovou? Rozdíl je asi jen v tom zlaté, že? A s jejich kremama jste spokojené? Dekuji :palec:

Mam zlatou, rozdil nevim asi zadny. Kdyz jsem si zlatou kupovala, nerezovou nemeli. Mam jeji masky, jspu super a mela jsem to serum taky dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama