Game of Thrones - desková stolní hra, máte doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 08.08.18 17:38
Game of thrones - desková stolní hra - máte doma?

Ahoj,
chtěla bych poprosit o pomoc někoho, kdo má doma tuto hru.
Potřebovala bych spočítat, kolik je na herním plánu (desce) hradů a kolik pevností (zvlášť hrady a pevnosti).
Byla bych moc vděčná za pomoc, ta naše je zase někde v oběhu :-)
Předem moc děkuji!

Reakce:
TRG
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.08.18 17:55

Zagoogli. Na netu jsou fotky toho plánu, že kterých to spočítáš. (Já to nemám, jen jsem to hrála.)

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 08.08.18 18:33

@TRG
Pane jo, já už mám vážně přehřátou hlavu :roll: :jazyk:
Jak prosté! :-D Moc ti děkuju za nakopnutí! :kytka:

wallace
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 08.08.18 18:34

@TRG Mimochodem, jak se ti líbila, když jsi ji hrála? My jsme do ní blázni :lol:

TRG
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.08.18 19:11

Moc se mi líbila, proto jsem neodolala a rozloučila diskusi. :) Hráli jsme ji ve 4 dospělých a fakt jsme si to užili! Tady doma s manželem jen ve dvou hrajeme něco jiného, navíc času je docela málo, ale když je příležitost s kamarády nebo s nějakou rodinnou návštěvou, tak je to bomba. ;)
Jinak přehřátí tě zcela omlouvá. :mrgreen: Já z toho taky umírám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >