Reklama

Gardasil očkováni ve 30 letech po konizaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aqualech
Kecalka 173 příspěvků 20.09.18 13:09
Gardasil očkováni ve 30 letech po konizaci

Zdravím, příští týden jdu na konizaci děložního cipku (III. stupen)
Dr. mi doporučuje dat gardasil první dávku ještě před operaci.
Já jsem teď přečetla nějaké starší diskuze a jsem z toho celá nějak v rozpacích, jestli do toho jít.
Jsem na rodicaku, také finančně z toho taky nemám radost. Samozřejmě zdraví je na prvním místě a tak jsem byla rozhodnuta po doporučení dr.,ze si to nechám píchnout.
Teď ale nějak nevím…prosím poraďte…

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 20.09.18 13:14
@Aqualech píše:
Zdravím, příští týden jdu na konizaci děložního cipku (III. stupen)
Dr. mi doporučuje dat gardasil první dávku ještě před operaci.
Já jsem teď přečetla nějaké starší diskuze a jsem z toho celá nějak v rozpacích, jestli do toho jít.
Jsem na rodicaku, také finančně z toho taky nemám radost. Samozřejmě zdraví je na prvním místě a tak jsem byla rozhodnuta po doporučení dr.,ze si to nechám píchnout.
Teď ale nějak nevím…prosím poraďte…

Pokud je u tebe zdraví na prvním místě, tak si tuhle „mňamku“ do těla píchat vážně nenechávej

blumen
Hvězda diskuse 41213 příspěvků 20.09.18 13:30

Nikdy ani zadarmo. Si precti o reakcich na nej a podobne.

vjerunqa
Závislačka 3043 příspěvků 20.09.18 17:55
@Popokatepetla píše:
Pokud je u tebe zdraví na prvním místě, tak si tuhle „mňamku“ do těla píchat vážně nenechávej

Tak tak! V žádném případě!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >