Gardnerella – zkušenosti a příčina nákazy?

Anonymní
27.2.20 09:46

Gardnerella zkušenosti a příčina nákazy?

Ahoj holky, mám problémy s cyklem po vysazení HA (pul roku) byly mi nasazený hormony na úpravu. Plus mi k tomu z kultivace přišel pán doktor na Gardnerellu což je bakterie v pochve. Máte nějaká zkušenost z čeho se to dá chytit? Prý se jedná o nejčastější bakterii a je to snížení lactibacilu v pochve což je kolikrát způsobeno nepravidelným cyklem. Jaká byla vaše lecba a nasledna prevence? Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

558
27.2.20 10:48

Já jí měla v těhu, přesně jak píšeš je to tím, že ty těch dobrých lactobacilů je málo. Nevím jestli ti to doktor bude léčit, mně říkali že se to ani v těhu neléčí… nakonec kvůli tomu, že jsem riziková, tak mi teda na to dali ústní antibiotika. V těle máme miliony bakterií a když je v pochvě oslabena imunita, málo dobrých lactobacilů, tak se tam lehce dostane nějaká bakterie. Já jsem ještě na to používala vitamin C do pochvy a teď si tam jednou za čas zavádím lactobacily Fermalac. Jinak po dobrání těch antibiotik jsem jí už ve stěru neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 11:57

Jo tak děkuji moc za info. :palec: no já až to doberu tak určitě také občas pouziji lactibacily 8)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama