Garmin vivosmart hr+ -fitness náramek

Anonymní
16.5.17 08:36

Garmin vivosmart hr+ -fitness náramek

Nemáte někdo? Potřebovala bych radu :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

mag
11238
16.5.17 09:42

Vivosmart ne, mam forerunner, třeba bych uměla poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 11:01
@mag píše:
Vivosmart ne, mam forerunner, třeba bych uměla poradit.

Děkuji :kytka: jde mi o to, v podstatě jestli to mám dobře nastavené, nebo to tak je. Taky se ti to tam dělí na minuty intenzivní aktivity, aktivity kalorie a atd? Mám ho z jiného duvodu, tyhle věci jsou pro mě vedlejší funkce, ale nejde mi do hlavy, když jdu nějakou trasu udělá mi to třeba 600kcl a zapíse mi to třeba 200aktivních kalorii a ten zbytek se mi nepřičte nikde :-) je tam danný nějaký denní zaklad, plus ty aktivní kalorie :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13672
16.5.17 15:49

Mám vivoactive. to co píšeš jsem nezaznamenala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 10:40
@kaja00 píše:

když zapnete aktivitu, tak se vám připiše uplně cela naměřena hodnota? :think: já bych řekla, že mi to píše podle tepu, od nějakého mám ty aktivni kalorie ale nevím teda proč to píše za ušlou trasu hodnotu až pak z ni se vezmou ty aktivni..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.17 10:49

Takhle mi to udělá vycuc ze všech aktivit, minuty a aktivni kalorie a ty aktivni se přičtou k nějakému zakladu, co nazývaji bazal 1548kcl.

• Nahlásit
  • Citovat
mag
11238
17.5.17 12:47

To jsou ty co palis bez aktivity. Aktivní jsou ty navíc při zátěži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11238
17.5.17 12:48
@kaja00 píše:

Tak si aktualuzuj, je to celkem novinka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 13:35
@mag píše:
To jsou ty co palis bez aktivity. Aktivní jsou ty navíc při zátěži.

To chápu, že jsou to ty pry zatěží, ale proč mi to za tu aktivitu, přimo v zaznamenané aktivitě napíše že to za tu dobu udělalo 200kcl a připiše se 70,těch 130 neni nikde..dp těch klidových se přupisuje cca 60-70 kcl každou hodinu plus ty aktivni..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.17 13:39

@mag *při zátěži to mělo byt..
Mi přijde, že to ty aktivni zapisuje podle právě toho tepu, když jdu nějak v tepech tak mi to připíše vic aktivních než když pomaleji, ale nechápu že mi to napíše 200 a až pak se udělá nějaký vycuc :D v práci jsem třeba celý den na nohách, furt něco dělám-v kuchyni a když se nedostanu nějakých tepu, tak mám jak by jen ty klidové kalorie a k tomu minimum aktivních. Zas mi přijde divné, že by měl člověk pálit stejně když leží a nebo celý den něco dělá, jen přimo nevalí pecky s tepem nahoře :)

• Nahlásit
  • Citovat
13672
17.5.17 14:17
@mag píše:
Tak si aktualuzuj, je to celkem novinka.

garminy mám týden :mrgreen: Ale jestli je není na hodinkách tak to je stejně fuk, já se aplikací ještě neproklikala, zatím se seznamuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11238
17.5.17 15:11
@Anonymní píše:
To chápu, že jsou to ty pry zatěží, ale proč mi to za tu aktivitu, přimo v zaznamenané aktivitě napíše že to za tu dobu udělalo 200kcl a připiše se 70,těch 130 neni nikde..dp těch klidových se přupisuje cca 60-70 kcl každou hodinu plus ty aktivni..

Ale v zaznamu žádnou aktivitu nevidím, myslíš jako třeba běh? Mně to píše dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.17 19:34

@mag dívej tu mám dnešní aktivity..do kupy to má být 1100..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.17 19:35

@mag a vezme mi to jen 929 a to jsem 70 měla už něco z rána :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama