Gastro prohlídka

Anonymní
30.10.19 19:43

Gastro prohlídka

Dobrý den, co všechno prohlížíte na gastro prohlídce,,jen'' žaludek? A máte někdo osobní zkušenost s Mudr. Antonínem Pokorným z Brna? Děkuji za odpovědi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3633
30.10.19 20:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, co všechno prohlížíte na gastro prohlídce,,jen'' žaludek? A máte někdo osobní zkušenost s Mudr. Antonínem Pokorným z Brna? Děkuji za odpovědi :hug:

S ni zkusenost nemam, ale mne prvni co na gastru udelali tak byla fibroskopie a utz. Prohlizeli mi cely bricho, sla jsem tam s podezrenim na vredy a odchazela jsem z diagnozou zlucnikovy kameny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 20:10

Děkuji za reakci, je mi neustále těžko od žaludku a do toho neustále říhání :roll: :nevim: tak uvidím co čeká mě.

• Nahlásit
  • Citovat
3633
31.10.19 18:11
@Anonymní píše:
Děkuji za reakci, je mi neustále těžko od žaludku a do toho neustále říhání :roll: :nevim: tak uvidím co čeká mě.

To si myslim ze te urcite bode cekat ta fibroskopie, mela jsem uplne stejny priznaky, proto si dr myslela ze vredy a nenapadl ji zlucnik. A pokud pujdes na tu fibro, tak se hlavne nenervuj predem.Ja o tom slysela horory a vubec to neni tak strasny jak se vypravi. A hlavne pozitivni je to, ze to netrva dyl jak 5 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
31.10.19 18:53

Já k němu chodím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 20:16
@mamule42 píše:
Já k němu chodím

A jaký je? Objednal mě tam známý a říkal že super, ale recenze jsou jiné. Mám celkem strach. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
997
31.10.19 20:35

Není špatný, vyslechne co tě trápí, a podle toho se rozhodne jaké vyšetření udělá, jsem ráda že jsem tam šla, až u něho mě poslali na vyšetření žlučníku a zjistili že nefunguje, proto mě bylo pořád zle, musela jsem přežít sondu do žaludku, aby vyloučili onemocnění žaludku, našli pootevřenou záklopku která mě vracela žluč do krku ze žaludku, tak jsem prošla operaci žlučníku a žaludku a mám klid, chodím na kontroly, měla bych se tam zase objednat ale mám obavu že mi bude chtít zase cpát sondu do žaludku a to se mi vůbec nechce, po operaci se to musí každý rok kontrolovat ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 20:36
@Ivana 85 píše:
To si myslim ze te urcite bode cekat ta fibroskopie, mela jsem uplne stejny priznaky, proto si dr myslela ze vredy a nenapadl ji zlucnik. A pokud pujdes na tu fibro, tak se hlavne nenervuj predem.Ja o tom slysela horory a vubec to neni tak strasny jak se vypravi. A hlavne pozitivni je to, ze to netrva dyl jak 5 minut.

Myslím, že i těch 5 minut bude nekonečných. Děkuji moc za podporu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.10.19 20:48
@Anonymní píše:
Myslím, že i těch 5 minut bude nekonečných. Děkuji moc za podporu :hug:

Ja chodim na gastroskopii kazdy rok (nekdy i 2×) uz asi 15 let a urcite to u me trva min nez 5 minut. Ta posledni byla maximalne 2 minuty, fakt to bylo tak expres, ze jsem zirala.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.10.19 20:49
@mamule42 píše:
Není špatný, vyslechne co tě trápí, a podle toho se rozhodne jaké vyšetření udělá, jsem ráda že jsem tam šla, až u něho mě poslali na vyšetření žlučníku a zjistili že nefunguje, proto mě bylo pořád zle, musela jsem přežít sondu do žaludku, aby vyloučili onemocnění žaludku, našli pootevřenou záklopku která mě vracela žluč do krku ze žaludku, tak jsem prošla operaci žlučníku a žaludku a mám klid, chodím na kontroly, měla bych se tam zase objednat ale mám obavu že mi bude chtít zase cpát sondu do žaludku a to se mi vůbec nechce, po operaci se to musí každý rok kontrolovat ach jo.

Tak to věřím, že se ti tam nechce :think: Právě jsem četla recenze, že léčí buď známé nebo bohaté a na ostatní je arogantní a nepříjemný. Mám z toho celkem strach a ještě když jsem si přečetla tohle, nevím co si o tom myslet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama