Gastroenterologie Ke Karlovu nebo Motol?

1516
28.3.17 14:07

Gastroenterologie Ke karlovu nebo motol?

Dobry den, dostali jsme doporuceni objednat se na gastro. Dcera 14 mesicu netoleruje stale dost potravin-vyrazky, koliky, stale obcasne rihani, denni neklid.Mate zkusenosti s gastrem na Vinohradech ci v Motole? Dekuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3773
28.3.17 14:48

@pet.k dobrý den, ja s dcerkou dojizdim na Vinohrady k primari Fruhaufovi. Máme u dcerky podezření na celiakii…zrovna jedeme příští pátek znovu na kontrolu.Jsou tam moc milí. ;-) Ale běžná čekací doba na objednání je určitě 3mesice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
28.3.17 14:58

@Kattynka89 ufff,ale predpokladam, ze motol na tom bude asi. podobne :roll:..na netu jsem. nasla ordinacni dobu-temer vzdy jen hodina denne…je tomu tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3773
28.3.17 15:20

@pet.k tak na ordinaci hodiny jsem se nekoukala. Ale zkuste tam cinknout (224967801) a uvidíte. Dnes jsem tam zrovna volala zda se neuvolnil dřívější termin, jelikož se dcerce zhoršil zdravotní stav a naštěstí se uvolnil termín o 14dni driv.Tak třeba Vás dají na termín, který jsme měli původně :-) jinak Motol na tom bude asi opravdu podobně, ale s tím bohužel žádnou zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
28.3.17 15:43

Také chodíme (teda jednou jsme byli, ted stačí hlásit váhu po telefonu) k MUDr. Frühaufovi. Dcera neprospivala, byla daleko pod grafem, bala jsem se celiakie, ja ji mám. Původně jsem byla taky objednaná za dlouho, ale pak uz to bylo hrozny, tak jsem to zkusila znovu a vzal nas druhy den..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3773
28.3.17 15:51

@allinka a prisli na to dcerce? Ja prave také celiakii mam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
28.3.17 18:43

@Kattynka89No ja tam dnes volala po 13.30,ale nikdo to nezvedal, tak zkusim rano.No bylo by to super nejaky drivejsi termin, ale radeji v to moc nedoufam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
28.3.17 20:11

@Kattynka89 naštěstí ji nemá, ani abkm.. Je to záhada, proc je to takovej drobek…
@pet.k mě vzdycky řekli, ze volat mám jen rano v 6.45 - 7.15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3773
29.3.17 10:11

Holky vcera jsem tam volala kolem 10h a hned mi to sestra zvedla. Takto brzo rano v těch 7h mi rekli, at volam na vysledky..tak držím palce, at je vse v poradku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
29.3.17 10:22

No ja to dnes nestihla brzo rano, doma byl nejaky srumec, ale dovolala jsem se v pul 10 na druhe cislo jak konci 777 a bylo mi receno, ze mam zavolat, jak psala  @allinka.Tak snad to zitra klapne, dekuju moc za info ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1516
30.3.17 09:30

@allinka @Kattynka89 Maminky,tak na Karlak jsme objednani na 21.6. Ted jsem dostala jeste informaci, ze dr. Fruhauf by mel pracovat i na Homolce udajne.Mate nektera info? Jde mi o to, zda by jsme treba nedistali drivejsi termin.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3773
30.3.17 11:34

@pet.k jejda,to je fakt doba :roll: tuto informaci bohužel nevím. Nejsem ani z Prahy. Dojíždím s dcerkou k primari z jižních Čech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama