Gastroezofageální reflux u starších dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta456
Kecalka 109 příspěvků 10.01.17 13:08
Gastroezofageální reflux u starších dětí

Ahoj, máte někdo doma dítko kdo trpí nebo trpěl GER u staršího díděte kole 2let a více? měla bych pár otázek, prosím ozvěte se mi, klidně i do SZ nebo anonymně děkuji moc

Reakce:

Eveny
Závislačka 3293 příspěvků 11.05.17 14:54

Ahoj, obnovuji tuto dikuskuzi… Uz jsem skoro 14 dni v nemocnici. Privezla nas rychla nebo jsem nasla v postylce maleho jak se dusi… Nadledne blinkal hleny… V nemocnici rekli reflux… Taky bych mela par otazek… Jak to maminky resite u starsich deti? Co vam zabira? Zkouseli jste nekdo homeopatika? Jake jsou?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >