Gastroschíza - porod ve FN Motol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikkeilla
Kecalka 288 příspěvků 04.05.13 20:32
Gastroschíza-porod ve FN Motol

Zdravím maminky..:) Chtěla bych se zeptat jestli si některá z Vás prošla porodem ve FN Motol, když jejich miminko mělo gastroschízu. Nás to čeká v půlce srpna, tak by mě zajímalo jak u vás probíhal porod a vše ostatní.. :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reakce:
Sarik12
Extra třída :D 14585 příspěvků 04.05.13 21:31

@mikkeilla
Primo s timto zkusenost nemam, ale hned po porodu pujde mimco na oddeleni 7C, to je novorozenecka chirurgicka JIP. Personal je tam uzasnej.
Tady sem nasla neco o vasi dg, jestlis na tyto stranky jeste nenarazila
 http://www.gastroschiza.cz/?…

mikkeilla
Kecalka 288 příspěvků 04.05.13 21:59

Děkuji, tu internetovou stránku znám.. :) Ale každá informace z přímého zdroje se hodí.. :)

Sarik12
Extra třída :D 14585 příspěvků 05.05.13 10:11

@mikkeilla
My tam lezeli s necim jinym a protoze sme po nemocnicich casto, mam srovnani a tohle je opravdu nej oddeleni. A schodli sme se na tom se spoustou maminek :kytka: dobre taky je, ze kdyz uz je prcek lepsi, muzes tam byt s nim i pres noc a jinak sou navstevni hodiny prakticky neomezene. Je am i dobre zazemi pro maminky, takze kdyz mimco spi, muzes jit v klidu odstrikavat mlicko a tak. No a domu pujde odtud, mimco by se nemelo prekladat treba na luzkovou chiru

ZlataKupcová
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 20.12.13 09:01

Ahoj, Dobrý den,
měla bych pár otázek ke gastroschíze. Zrovna jsme zjistili, že tento problém má naše mimčo a už jsme byli na všech vyšetření a na všech konzultací. Rozhodli jsme se, že v těhotenství budeme pokračovat a dáme našemu děťátku šanci na kvalitní život jako má každé normální dítě, chceme patřit do těch 90% miminek co operaci a vše okolo zvládli. asi je to nejdříve vše těžké po psychické stránce a potom jen dlouhé čekání a strachování jak ta operace dopadne a jak to malé tělíčko to zvládne. Chtěla jsem se zeptat jak je to s úhradou té operace a hrazení pobytu pro malého, je to blbá otázka, a le chceme mít vše připravené a zjištěné. Dále bych se chtěla zeptat jaká je péče po propuštění z nemocnice. Mockrát děkuji. Pište prosím jakékoliv informace co nás trochu zasvětí do všeho z pohledu maminek, miminek, rodiny. Děkuji moc.

mikkeilla
Kecalka 288 příspěvků 20.12.13 17:27

No nemohu psát, za všechny maminky s dětmi po gastroschíze..My jsme byli ten lehčí případ, takže jsme po propuštění z nemocnice nemuseli zavádět nějakou speciální péči..puze jsme museli dohlížet na to jestli papá tak jak má, jestli moc neublinkává a jestli přibírá na váze. Na otázku ohledně té nemocnice už máte zprávu. Naučí vás tam jak krmit stříkačkou přes prst.Doma jsme pak přešli z kojení na flašku. Normálně jsem odstříkávala mléko, ale podávala ho flaškou, protože jenom tak jsem měla správný přehled o tom kolik toho malá vypije. Přeji hodně štěstíčka.. :hug:

EliP
Povídálka 37 příspěvků 02.02.15 20:30

Pokud byste potřebovaly něco probrat ohledně gastroschízy, pošlete mi klidně zprávu. Postihlo nás to loni taky a po různých peripetiích to dobře dopadlo. Držím Vám všem palce, vím, jak je to šílené a informací minimum.. :hug:

Váš příspěvek
Reklama