Gastroskopie a sprej do krku

Anonymní
23.9.20 14:05

Gastroskopie a sprej do krku

Dobrý den, chci se zeptat těch co mají zkušenosti. Dnes jsem byla na gastru a použili lidocain, asi osm střiku. Dávají vám jich taky tolik? Ještě po několika hodinách mám necitlivé horní patro vzadu. Je to dost nepříjemné, špatně se polyká. Je to normální? Za jak dlouho by to mohlo přejít? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1035
23.9.20 14:09

Byla jsem před týdnem. Kolik vstřiků provedli netuším, ale ještě večer (byla jsem ráno),se mi tak těžko zvláštně polykalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
23.9.20 14:14

Nevím kolik střiků provedli, osm asi ne, ale několik hodin se mi špatně polykalo. Večer už by to mělo být dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.20 14:22

Děkuji za odpovědi. Ještě jsem zapomněla napsat že mě šíleně svědí v krku. Tak nevím jestli by to nemohla být třeba alergie na ten lidocain.

• Citovat
  • Nahlásit
33
23.9.20 15:53

Nepamatuji si kolik jsem měla vstřiků lidocainu, ale vím že chvíli po zákroku jsem se cítila už normálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
23.9.20 23:51

Mě strikly 2×. Nevím jak to bylo nebo nebo. citlive pro vás ale mě to pak docela v krku bolelo. Cit v krku jsem měla hned jak jsem odešla z ordinace. Vím že mi říkali hodinu nejíst a nepít dokud to v krku budu ještě cítit ale já teda necítila nic a hned mohla pit i jíst..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama