Gastroskopie v Prostějově

Anonymní
1.1.21 14:30

Gastroskopie v Prostějově

Zdravím je tady někdo kdo byl na gastro +kolonoskopii v Prostějově? U pana primáře Macecka? Slíbíl mi přispani a že nebudu o nicem ani vědět ale já mám šílený strach :,( :,( gastro jsem zkoušela před 5lety a nebylo možný to dodělat nenechala sem si zavést ani hadicku rozklepala se traslo se mi celé tělo strašně špatně a utekla jsem. Vím že to nezvládnu. Přej pouziva sedací propofol takže celé prosím. Prosím zkušenosti? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.1.21 14:35
@Anonymní píše:
Zdravím je tady někdo kdo byl na gastro +kolonoskopii v Prostějově? U pana primáře Macecka? Slíbíl mi přispani a že nebudu o nicem ani vědět ale já mám šílený strach :,( :,( gastro jsem zkoušela před 5lety a nebylo možný to dodělat nenechala sem si zavést ani hadicku rozklepala se traslo se mi celé tělo strašně špatně a utekla jsem. Vím že to nezvládnu. Přej pouziva sedací propofol takže celé prosím. Prosím zkušenosti? :,(

V minulém roce jsem byla v Prostějově na gastroskopii u MUDr. Vlka, všichni tam byli moc milí a profesionální. Sondu zaváděli přes nos. Nebylo to samozřejmě nic příjemného, ale vydržet se to dalo úplně v pohodě. Přes pusu bych to nechtěla nebo si nechala píchnout „oblbovák“, mám silný dávivý reflex.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 14:41

No já právě taky. Nezvládnu ani lžičku u doktora.  :,(

• Citovat
  • Nahlásit
853
1.1.21 14:56

Nevím jak v Prostějově, ale v Praze používají takový sprej do pusy, jakoby to znecitliví trochu jazyk a oblbovák do žíly…dá se to zvládnout. Fakt jsou horší věci a myslím, že jsou na gastru zvyklí na všelicos :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 15:11

A jaký to je stím oblbovakem? Fakt to člověk nevnímá?

• Citovat
  • Nahlásit
853
1.1.21 15:32

To není, že by byl člověk nějak bez sebe, nebo tak, spíš to tolik nevnímá. Doporučuji jít tam s někým, kdo s vámi pak pojede domů. Byla jsem dost utahaná a doma šla pak hned spát, vyspala se z toho a dobrý…Slyšela jsem, že někde dávají dokonce přidechnout rajského plynu, ale nevím, co je na tom pravdy.
Opravdu se nebojte, je to nepříjemné, ale že by jste tam jako řvala bolestí, to vůbec…Mě pomáhá vždycky říkat si, že nejsem první ani poslední, kdo na ten zákrok jde a holt to vydržím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 15:42

Mám strach no :,( že začnu panikarit zvracet atd. Že utécu :,( a jaká je kolonoskopie protože já to mám zaraz obě vyšetření :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
25146
1.1.21 16:12

No jestli je to lehka narkoza, jako jsem mela ja, tak nevis vubec o ničem. U nas chodi do ordinace jednou mesicne doktor z ARA a dela tyhle narkozy. Je to fakt super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 16:15

@vokishka opravdu? Slíbíl mi sedací propofol

• Citovat
  • Nahlásit
25146
1.1.21 16:26
@Anonymní píše:
@vokishka opravdu? Slíbíl mi sedací propofol

Ja bych rekla, ze to bude ono @Baba., jinak se pouziva jen na to oblbnuti Dormika (nebo tak nejak), mam ten dojem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat