Reklama

Kočárek GB Beli 4 nebo Beli Air 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katkame
Povídálka 11 příspěvků 26.03.18 11:37
GB Beli 4 nebo Beli Air 4

Ahoj,

Nemáte zkušenosti z jedním z těchto kočárků? Nedaří se mi na internetu najít žádné recenze…

Předem moc díky :)

Reklama

Reakce:

Camar
Nováček 2 příspěvky 2 inzeráty 06.04.18 12:49
GB Beli 4 Air

Ahoj. Mám GB Beli Air ale z druhé ruky. Kočárek jsi viděla někde reálně? Osahat a jsi ho nebo ne. Bohužel já jsem z něj velice zklamaná. Možná jsem někomu naletela a kočárek byl znyceny. Je ale hrozný. Přední kolečka se špatně otáčejí a je skoro neovladatelny. Jako když jedu s nakladakem. Nelze ho ovládat jednou rukou,nezataci.Cely je rozvyklany. Prostě hrůza. Má být podobný jako Cybex Balios M alenedacse srovnat. Tak dej vědět jestli poridis a budeš slokojena. Přemýšlela jsem že bych koupila nový podvozek ale bojím se že to bude stejné. Jo a stříšku a moc velká není tak nevím jak zvládneme léto. Budu ráda když napíšeš svou zkušenost ať také vím. Děkuji

katkame
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 16:12

Ahoj, díky za recenzi!
Já ho právě ještě naživo neviděla, ale v Praze ho mají v Malvíku, tak možná na něj půjdu mrknout ikdyž spíš už jsem ho tak trošku vyřadila z výběru, protože kromě Tvé recenze k němu nemůžu žádnou jinou najít, a ráda bych věděla, jaké s ním mají lidi zkušenosti i třeba po roce používání. V obchodě se může jevit super, ale tam nepoznám, jestli se mi za pár měsíců třeba rozpadne…

Camar
Nováček 2 příspěvky 2 inzeráty 06.04.18 16:17

On nám jezdil špatně i doma v bytě. V každém případě kdyby jsi se šla podívat, tak dej prosím vědět jsem dáma zvědavá. Jinak místo něj můžu určitě doporučit Cybex Balios M. Vypadá skoro stejně ale má větší a širší kolečka. Trochu větší nákupní košík a je celkově stabilnější. Jinak jsem měla cybex Iris. Má menší kolečka trochu ale jezdilo se s ním líp. Teda rachtala. Tento nerachta.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama