GBS u 2 těhotenství pozit. u 3 negat. PORAĎTE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 06:19
GBS u 2 těhotenství pozit. u 3 negat. PORAĎTE

Ahoj holky, prosím radu. Jsem 34+6 tt, (3 těhotenství)..doktor mi bral stěr na Gbs ve 34+1, volala jsem si o výsledky a prý negativní. Volala jsem i k bývalému dr. protože jsem si nebyla jistá zda jsem v druhém těhotenství streptokoka měla. No a měla. Bral mi.ho v 36+2 (cca podle data). Měla jsem ho tedy v obou těhotenstvích. Četla jsem, že by se měl stěr provádět od 36 + tt. Teď se bojím, že ho vzal brzy a můžu ho mít no a po porodu nastanou u dítěte problémy.

Jak to teda je? Kdy Vám ster vzal dr? Co si o tom myslíte?
Porod mi mají vyvolávat kolem 39+ tt..
Děkuji :think: :hug:

Reakce:
cernycajscitronem
Kecalka 218 příspěvků 21.05.19 08:01

Mne ho dělala v 36 tt. Klidne můžeš být negativní, i když predtim byl pozitivni. Jestli chceš mít jistotu, tak přece zavolej svýmu doktorovi a zeptej se ho, ne? Určitě ti to vysvětlí. Případně si můžeš jako samoplatce skočit do Medily, chtej za to 2 stovky.

Jannys
Kelišová 6699 příspěvků 21.05.19 08:05

Může úplně v pohodě :)
U prvního syna jsem měla negativního streptokoka. U druhého pozitivního :roll: takže jsem si automaticky myslela jak budu pozitivní i teď při třetím.
A světe div se a nebyla jsem. Stěr mi dělal ke konci 36 tt, takže já osobně bych tomu věřila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:13

@cernycajscitronem a to tam vezmou ster? Já myslela, že tohle dělá jen tvuj gynekolog. Chvi se ho právě zeptat proč ho dělal tak brzy. Četla jsem případy kdy byl dělán brzy a třeba v 38tt byl pozitivní. :?
Mě to právě zaskočilo, počítala jsem, že bude pozit.kdyz byl u předchozích 2. :roll:
Určitě se pristi tyden doktora zeptám, ale zarazilo me to :think:

@Jannys věřila bys když byl stěr dělán tak brzy? Známe bral před 36tt a v porodnici ji řekli, že je to neprukazne, dali ji pro jistotu amtibiotika, protože ho prave u prvniho měla a ještě ji rekli, ze stěr byl opravdu brzy. Tak nevim :think: zase nechci aby si doktor myslel bůh ví co a nenadaval :think:

cernycajscitronem
Kecalka 218 příspěvků 21.05.19 08:29

Tak to teď neřeš, popros ho, ať ti ho před porodem udělá ještě jednou a když nebude chtít, skákneš do ty medily. :palec: Dělají tam odběry i stěry, ale se stěrama tam nemám zkušenost, musela by sis tam zavolat, jak to funguje a jestli to není na objednání. Ale v ceníku na webu to maj.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 21.05.19 08:36

Nebo se dohodni at Ti ho udelaji primo v porodnici, kam pak pujdes rodit… mne taky vynadali, ze mi gynekolozka udelala test moc brzo, tak mi ho udelali znovu v tehu-poradne. Klidne bych si ho i zaplatila sama, pro klid na dusi, jak tu psaly holky vyse. Gyn ambulanci v porodnici asi musi mit, tak snad nebude problem se dohodnout :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:52

@Helca83 já myslím, že mě tam pošle až na porod. Pošle mě kolrm 39 tt protože malá je velká. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 08:53

@cernycajscitronem děkuji, kouknu tam :)

Váš příspěvek
Reklama