Gel lak při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BarusM
Nováček 8 příspěvků 21.07.18 20:35
Gel lak při kojení

Ahoj, chtěla bych znát vaše zkušenosti s aplikací gel laku při plném kojení. Mám ráda upravené nehty a před porodem jsem si sama doma dělala nehty pomocí gel laku. Teď mám 2,5 měsíční miminko a doteď jsem si kvůli počátečním problémům s kojením, a tím spojeným odpojováním pomocí malíčku, netroufla gel lak na nehty dát. Teď už mám ale docela nutkání si nehty zase upravit :) Mám jen strach, jestli se látky v gel laku nemůžou dostat do mléka, případně bych výjimečně ještě musela maličkému dát malíček do pusy. Možná to moc hrotím, ale raději bych znala vaše názory, jestli ano nebo raději počkat :)

Reakce:
cookies321
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 21.07.18 21:01

Někde jsem četla, že by si žena neměla lakovat nehty, barvit vlasy, používat rtenku. Upřímně nevím, co je na tom pravdy, ale já chodím pravidelně na manikuru i pedikuru

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9511 příspěvků 3 inzeráty 21.07.18 21:03

Chodila jsem celé těhotenství i po porodu na klasické gelovky, nevím jaký v tom je rozdíl, ale neviděla jsem důvod proc je nemít. Teď jsem těhotná znovu a opět plánuju chodit stále :)

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 21.07.18 21:41

Taky jsem chodila uz asi 8let pred otehotnenim a zadnou pauzu jsem neudelala. Klasicky gel. Ani jsem nad tim nepremyslela. Jen termin kvuli terminu porodu ????????

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >