Gel lak, striplac či rocklac? Máte zkušenosti?

389
14.11.18 09:38

Gel lak, striplac či rocklac? Máte zkušenosti?

Ahoj holky, máte některá zkušenosti? Sundala jsem gelovky a teď zvažuju jednu z těchto metod… Prosím poraďte, co je lepší a do čeho zainvestovat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

953
14.11.18 10:17

Ahoj, ja mam svoje nehty potazene gelem a shellacem a jsem moc spokojena :) nic se neodlupuje, vydrzi tak 3-4 tydny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
14.11.18 14:09

@klenott A to si děláš sama doma? Chtěla bych něco, co si budu schopná udělat sama doma - LED lampu mám. Ale jsem úplnej začátečník amatér :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
14.11.18 14:30

@Boboušek nee ja chodim k manikerce, ona mi hezky upravi i kuzicku kolem nehtu a tak, ja jsem na tohle uplne strevo, neumela bych to tak hezky jako ona. Takhle to mam hezky a profi udelane a mam na mesic vzdy pokoj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
14.11.18 23:12

Ahoj, já zrovna dneska byla na promo akci od NaniNails a nechávala si udělat manikůru s jejich gellakem. Celkem mi dávala nějakých 5 vrstev, ale první byl nějaky ošetřující lak..pak podklad, 2vrstvy laku a na to jeste poslední vrstva(nějaky finiš). Vždy se to zapeklo v lampě. A práce to byla jako kdyz si doma lakuju nehty, takze nic složitého :) Ceny mají dost dobré, takže počkám na to jak mi to bude držet a pak si kdyžtak nějaký jejich lak pořídím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
15.11.18 06:21

@DomčaP Myslíš, že by jsi mohla dát vědět, jak ti to drží? Já mám strach z tolikati vrstev, aby ty nehty pak nepůsobily moc „hampulácky“. Abych je nedala moc tlustý a pak to nebylo jako kopejtka! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
15.11.18 06:34
@DomčaP píše:
Ahoj, já zrovna dneska byla na promo akci od NaniNails a nechávala si udělat manikůru s jejich gellakem. Celkem mi dávala nějakých 5 vrstev, ale první byl nějaky ošetřující lak..pak podklad, 2vrstvy laku a na to jeste poslední vrstva(nějaky finiš). Vždy se to zapeklo v lampě. A práce to byla jako kdyz si doma lakuju nehty, takze nic složitého :) Ceny mají dost dobré, takže počkám na to jak mi to bude držet a pak si kdyžtak nějaký jejich lak pořídím.

Gratuluji k prezentaci :mrgreen: NaniNails jsou přebalené čínské hnusy. Nedoporučuji vůbec kupovat ;) a jen tak pro info, v uv lampě se nezapéká, ale vytvrzuje :roll:

@Boboušek originál CND Shellac si nekoupíš. To je značka určená pouze pro profesionálky ;) A doporučuji zajít nejdřív na kurz, kde se dozvíš vše potřebné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
15.11.18 10:27

@Boboušek Jasně, není problém :)

@Šmoulice Děkuji, taky mi trvalo než jsem to splácala ;) A jelikož se v tomto odvětví nějak nepohybuju, tak jsem nemohla najít správné slovo, které by to vystihovalo ;)

Mějte se :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.11.18 19:38
@Boboušek píše:
@DomčaP Myslíš, že by jsi mohla dát vědět, jak ti to drží? Já mám strach z tolikati vrstev, aby ty nehty pak nepůsobily moc „hampulácky“. Abych je nedala moc tlustý a pak to nebylo jako kopejtka! :think:

Já používám jinou značku, ale pro gel lak obecně - pokud už třeba podruhé doplňuješ a přetíráš i původní pro sjednocení, tak už to je silnější. Ale pokud jednou nalakuješ, jednou doplníš, tak to ještě jde. Horší je to celé pak dát dolů :) Ale když to má na nehtech vydržet, tak je jasný, že to nemůže jít dolů jen tak. Dva týdny mám bez starostí, pak už mám odrosty, ale laky pořád ok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama