Reklama

Gel lak u manikérky, ničí nehty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

summersun
Kecalka 431 příspěvků 24.04.18 21:17
Gel lak u manikérky, ničí nehty?

Dobrý den, jsem víceméně rozhodnutá poprvé v životě využít služby profesionální manikérky. Moje představa je nějaký „nude“ lak s gelovým efektem nebo francouzská manikůra. Jaké máte s tímto zkušenosti? V jakém stavu jsou po tomto zásahu vaše přírodní nehty? Jak často poté musíte k manikérce chodit? Je velký rozdíl v kvalitě českých a vietnamských salónů? Kolik vás tak průměrně stojí jedna návštěva ( v Praze)? Jsem v tomto nezkušené tele, tak sbírám informace :-)

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 24.04.18 21:24

Chodím jednou za tři týdny, už několik let, občas si dám pauzu, nehty mám pořád stejně pevné, nic to č nimi nedělá. Však se nehet ani nebrousí, je to jen zapečený lak :nevim:

Chodím k české manikérce, která používá shellac. K Vietnamcům bych nešla, nemám k nim důvěru.
Stojí mě to do 400 Kč, nejsem ale v Praze.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 24.04.18 22:30
@radkka píše:
Chodím jednou za tři týdny, už několik let, občas si dám pauzu, nehty mám pořád stejně pevné, nic to č nimi nedělá. Však se nehet ani nebrousí, je to jen zapečený lak :nevim:Chodím k české manikérce, která používá shellac. K Vietnamcům bych nešla, nemám k nim důvěru.
Stojí mě to do 400 Kč, nejsem ale v Praze.

Holky ja nevim, ale me ty gelove nehty pripadaji strasne neprirozene, tluste..jak paraty..ale mozna ze tak pusobi jen ty nalepovaci..me pripadaji priserne i od profesion.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 24.04.18 23:03
@lilith1 píše:
Holky ja nevim, ale me ty gelove nehty pripadaji strasne neprirozene, tluste..jak paraty..ale mozna ze tak pusobi jen ty nalepovaci..me pripadaji priserne i od profesion.

To nejsou gelové nehty, nauč se číst. To je lak, který vypadá jako lak, jen na nehtech vydrží 3 týdny jako nový :mrgreen: :mrgreen:

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 17.05.18 03:27

Já měla taky rozštěpené nehty a ulámané začla jsem chodit na gel lak nehty mě vyrostly vůbec to není tlustý je to přirozeny vypadají krásně jsem max spokojená vůbec se toho neboj chodí jednou za 3 -4tydny cena do 400 Kč upozorňuji že to nejsou gelové nehty a není to takový zásah do nehtu za mě ???? :mavam: :potlesk:

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 17.05.18 03:30

A k Vietnamcům prosím ne :cert: pouze česká manikerka :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama