Gel lak u vietnamcu

3698
14.3.17 08:49

Gel lak u vietnamcu

Zdravím. Předem prosím, aby ste mi nepsali, jak můžu chodit k Vietnamcům nebo tak něco. Chodím k nim na nehty pár let a všechno v pohodě. Dělala sem si pokaždé nehty gelové. A teď sem mela pauzu. Narostly mi nehtiky a chci se zeptat, jak dlouho vám vydrží gel lak tvrzený v lampě? Neodlupuje se to? Je to tlustší než můj nehet? O kolik? Jste spokojené? Když chodíte na dalsi? Chodim do salonu euronails. Děkuji :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.3.17 08:56

Měla jsem od nich gellak jen jednou, po týdnu se mi začal odlupovat a jeden nehet se mi zlomil.. opravdu nemají takovou výdrž jako normální gel

• Nahlásit
  • Citovat
7662
14.3.17 08:59

Co tě nutí chodit k Vietnamcům? :think:
Ceny, co mi říkají zákaznice, tak nejsou jako nic moc. Běžně vyšší než u nehtařky normální… Naúčtují si každý šutr navíc…
A kolikrát s jakou prasečinou ženský přijdou a já jim to opravuju. :roll: To je fakt mazec.
Nevím přesně s jakými materiály pracují, ale bude to brutální humáč. :poblion: Kolikrát to nejde ani sundat. A o poškozených nehtech, radši ani nemluvím. ;)

U mě gel lak vydrží 3-4 týdny. Nic se neodlupuje. Vypadá hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 08:59
@Anonymní píše:
Měla jsem od nich gellak jen jednou, po týdnu se mi začal odlupovat a jeden nehet se mi zlomil.. opravdu nemají takovou výdrž jako normální gel

Takže mám jít do gelovek? Co myslíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
14.3.17 09:00
@Anonymní píše:
Měla jsem od nich gellak jen jednou, po týdnu se mi začal odlupovat a jeden nehet se mi zlomil.. opravdu nemají takovou výdrž jako normální gel

Pokud je kvalitní gel lak, tak vydrží :-)
Ale ano, klasický gel mi přijde lepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 09:02

@Šmoulice Ptám se na zkušenosti, kdo má s vietnamcema 8) já jsem u nich spokojená, gelové nehty mi vydrželi i přes měsíc a pořád stejně krásný. Tak sem chtěla vyzkoušet i ten gel lak jestli to bude taky taková pecka nebo ne. A ještě by mě zajímalo, jestli je gel lak vhodný pro nehty slabé a které se občas lámou. A jestli je větší riziko ulomení nehtů s gel lakem nebo bez. Děkuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 09:04

@Šmoulice ještě mi prosím řekni rozdíl mezi..kdyz mi dělali gelovky tak ten poslední gel dávaly v laku. A někdy štětcem? To mluvíš l tom klasickým ( nanášení štětcem ) že je lepší? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
14.3.17 09:15
@Dojcanis píše:
@Šmoulice ještě mi prosím řekni rozdíl mezi..kdyz mi dělali gelovky tak ten poslední gel dávaly v laku. A někdy štětcem? To mluvíš l tom klasickým ( nanášení štětcem ) že je lepší? :)

Pokud ti poslední vrstvu dělali jakoby lakem, tak to byl určitě gel lak. ;) Pokud štětcem, tak klasický gel.

Gel lak je vhodný i na poničené nehty. Nezatíží je tolik, jako gel. Takže ti pod ním nehty krásně odrostou a budou zdravější. Výhodou je, že jde i velmi dobře sundat.
Nevýhoda je, že to nejde na nějak extra dlouhé nehty, to by se zlámalo. A taky s tím nejde moc zdobit. Ty kamínky a pod, prostě neudrží…

Mám klientky, kterým gel lak vydrží 3 týdny bez problémů, ale taky klientky, které ho mají týden a už musí na předělání. Ale to je stejné i gelovek. Já osobně je můžu mít i 6 týdnu a neodpadne nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
14.3.17 09:38

@Dojcanis mi drží naprosto v klidu 4 týdny :think: a to dělám blbou práci, kdy nehty trpí - ostatně proto je mám gelové.. gellak samotný v klidu 3 týdny, než ho v práci ošoupu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 09:41

No, tak dneska asi dám přednost gelovým :mrgreen: jaký je rozdíl mezi akrylem a gelem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
14.3.17 12:27
@Dojcanis píše:
Zdravím. Předem prosím, aby ste mi nepsali, jak můžu chodit k Vietnamcům nebo tak něco. Chodím k nim na nehty pár let a všechno v pohodě. Dělala sem si pokaždé nehty gelové. A teď sem mela pauzu. Narostly mi nehtiky a chci se zeptat, jak dlouho vám vydrží gel lak tvrzený v lampě? Neodlupuje se to? Je to tlustší než můj nehet? O kolik? Jste spokojené? Když chodíte na dalsi? Chodim do salonu euronails. Děkuji :P

I ja chodim do euronailsu, ted zrovna mam skoro tri tydny gel na svych nehtech a uprimne jsem spokojena, nevim proc ostatni je pomlouvají, ale ja se l nim rada vracim, jinak chodim po 4 týdnech ☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
14.3.17 12:30

Pokud vam dava nahoru steteckem z lahvicky tak to nemusi byt lak ale vrchni lesk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 14:59

@onajeblond tak už je mám. Jen gel lak a ještě sem se toho chlapa ptala jak dlouho to vydrží a on na mě že týden. Že gelový nehty jsou prostě lepší. Tak uvidíme. Ale doma sem si je musela trošku poupravit, popilovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 15:00

@Lilikaspi dával mi gel štětečkem a z nějaké pixle L'Oréal Paris, tak nevím jestli to tam má jen přendane a nebo to je ono :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
14.3.17 15:01

@onajeblond můžeš mi prosím do zpráv poslat fotku jak to vypadá po tak dlouhé době? Děkuji :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama