Reklama

Gel lak vytvrzující v lampě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 370 příspěvků 10.02.17 14:13
Gel lak vytvrzujici v lampe

Ahoj všem. Můžete mi poradit kde a jaký (značku a na jakých stránkách) pořídit gel lak na doma do lampy? Chtěla bych nějaký tzv. one step. Je toho na trhu tolik, ze se v tom vůbec nevyznám. Jde mi o nanesení pouze barevného laku, vytvrdit a hotovo. Dekuji

Reklama

Reakce:

zakruta
Kecalka 341 příspěvků 10.02.17 14:31

Ahoj, je spousta e-shopu… Ja treba rada nakupuju na naninails.cz. Pokud nechces pouzivat base a top, tak jsou to tzv. „One Step“ gel laky.

nico2
Kecalka 370 příspěvků 10.02.17 14:39
@zakruta píše:
Ahoj, je spousta e-shopu… Ja treba rada nakupuju na naninails.cz. Pokud nechces pouzivat base a top, tak jsou to tzv. „One Step“ gel laky.

Děkuji. Na tyhle stránky jsem taky koupala. A mas zkušenost s laky one step z těchto stránek?

zakruta
Kecalka 341 příspěvků 10.02.17 14:42

Jo, kupovala jsem je tam, ale ted jsem presla na gel. Pouzivam je dal, protoze drzi i na gelu. Ted tam kupuju ty „obycejne“.

tasa
Echt Kelišová 8970 příspěvků 10.02.17 14:50

@nico2 one step.dik za tip

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 10.02.17 17:07

Takze kdyz je to one step tak se dava do lampy?

zakruta
Kecalka 341 příspěvků 13.02.17 08:33

Ano, dava

LenuleD
Povídálka 46 příspěvků 14.02.17 12:59

Holky neporadíte mi prosím, co je potřeba si ze začátku všechno pořídit, když bych si chtěla začít dělat gelovky sama doma? :)

Lilikaspi
Závislačka 2569 příspěvků 14.02.17 13:26

@LenuleD lampu,brusku, pilniky, primer, cleaner, remoner, bond aid, top coat, stavebni gel, stetce, vaticky, sablony nebo tipy, trpytky…

zakruta
Kecalka 341 příspěvků 14.02.17 13:35

@LenuleD jsou obchody, kde koupis i tzv. startovaci sadu - mas tam vse nejpotrebnejsi. A na domaci pouzivani ti staci obyc bruska, da se sehnat i kolem 450 (ja tu stejnou koupila na aliexpressu asi za 7 dolaru) - zadny ty profi a extra… a sluzbu udelaji stejnou. Ono pilovani pilnikama je fakt na palici. No a pak to chce hlavne trpelivost :)

LenuleD
Povídálka 46 příspěvků 20.02.17 13:22

@Lilikaspi Páni, tak toho je docela dost, na půlku bych zapomněla. Vidím, že u nehtařiky už jsem dlouho nebyla a nevybavovala jsem si, co všechno je potřeba.. děkuji :))

@zakruta Myslela jsem, že se obejdu bez brusky :) A co máš prosím za sadu? Abych nekoupila zas něco úplně na prd :)

zakruta
Kecalka 341 příspěvků 20.02.17 13:30

@LenuleD Tak bruska povinnost neni, ale budes nicit jeden pilnik za druhym + ten hroznej cas, co ti to zabere + opilovana kuzicka…
Ted uz si kupuju gely atd. zvlast, ale pamatuju, ze tu startovaci jsem kupovala na naninails a pro ten zacatek stacila :)
Ja uz o te firme tady mluvila, nejsem zadna jejich obchodacka, jako abyste si nemyslely, ale proste tam nakupuju rada :)

zakruta
Kecalka 341 příspěvků 20.02.17 13:31

@LenuleD na doma by ti stacila i napriklad tahle http://www.naninails.cz/…arma-ruzova/

Dixiee
Povídálka 21 příspěvků 20.02.17 13:55

@LenuleD Jo souhlas, taky bych si brusku určitě vzala :) měla jsem ji v základní sadě a bylo to určitě lepší, než ze začátku kupovat všechno zvlášt.. jinak ja mam z galerienehtu.cz a všechno v růžové :D akorat tam nejsou gely

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama