Gel laky a UV lampa na nehty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
722
17.10.21 07:58

Gel laky a UV lampa na nehty

Dobrý den,
máte prosím některá zkušenost s gel laky a s UV lampou na nehty?
Uvažuji, že si o ni napíšu Ježíškovi. Mám ráda nalakované nehty, ale u obyč laků nemám čas na dlouhé zasychání a vadí mi, že klidně už druhý den jen lak poškozený. Dělám rukama, a tak není možné udržet laky pár dní pěkné.
Umělé nehty ale nechci a k nehtařce chodit také nechci.
Takže kdo máte, jste spokojené? Jak dlouho vám nehty vydrží? A jak se pak lak sundavá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3603
17.10.21 08:25

Ja pouzivam laky od Born Pretty a vydrzi mi klidne 4 tydny, ale pak uz to neni hezke kvuli odrostum. Nekdy jdou sloupnout samy, nekdy musim pomoct acetonem a skrabkou. Lampu mam z Aliexpress, vysla me asi na 300 a uplne stejnou u nas preprodava NaniNails za cca 2 tisice, jen si dolepili vlastni logo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3741
17.10.21 08:31

@levandule23 dělala jsem si gel lak, když bylo vše zavřené. Lak mi vydržel 3 týdny. Pak ho musíš buď odbrousit nebo dát dolů acetonem a dřívkem. Lampu jsem taky objednávala na Aliexpresu i brusku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
17.10.21 09:44

Používám vše z NaniNails a spokojenost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
17.10.21 09:52

@levandule23 u gel-laku zalezi jenom na kvalite tvych prirodnich nehtu. Pokud mas trepive, mekke a tenke, tak se ti proste bude loupat. Jak nekdo pise, ze vydrzi 3-4 tydny, tak vydrzi, ale opravdu jenom na kvalitnich nehtech. U takovych tech klasickych tenkych vydrzi bez poskozeni 3-5dni.
Lampu bych nekupovala na ali-u nas jde koupit kvalitni taky za malo. Napr. Promed za 600,– a mas jistotu, ze to sviti tou vlnovou delkou, co ma a mas na to zaruku. Brusku u gellaku nepotrebujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
17.10.21 10:15

@levandule23 Jo, a gellaku jsem vyzkousela opravdu hodne. Za me super alessando-striplac, ale je hodne drahy a CND Shellac, ale ten drahy a u nas hur dostupny (pouze na ico).
Ted je v akci na modelazi platinum booster base a top za 116,– kc. Coz je naprosto skvela cena a je fakt kvalitni. Jedine, co bych od platina nebrala je jejich tekutina na odstraneni. Ta me prijde, ze hodne vysusuje. Misto toho je super offly fast od cnd. Ten odstrani gellak a tolik nenici nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat