Reklama

Gel laky do UV lampy co opravdu vydrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

megie23
Povídálka 35 příspěvků 13.09.18 15:04
Gel laky do UV lampy co opravdu vydrží

Děvčata doporučte mi kvalitní gel lak který vám vydrží alespoň 2 tydný při běžné činnosti.
Bohužel k CND shellacu se bez živnosťáku nedostanu - ale existuje nějaký na trhnu se kterým jste spokojené?

Reklama

Reakce:

Hrozina
Kecalka 317 příspěvků 13.09.18 16:40

Mám enii-nails a když dodržím postup a na úklid atd. si beru rukavice, tak vydrží. Vydržel i pobyt u moře, takže voda pořád. Někdy se na špičkách trošku odloupává, ale to mně dělal i Shellac.

gabrielanails
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 08:57

@megie23 Nahrála jste mi :) Já používám už rok gel laky BLUESKY. Před asi 8mi lety je CND nařknul z plagiátorství, protože měli podobné lahvičky. Nyní to BLUESKY dotáhli k dokonalosti, prodávají se po celém světě a troufnu si říct že jsou minimálně srovnatelní se CND Shellac. Další výhody ž tady rozmazávat nebudu ať nedělám reklamu zadarmo :)

ziza1108
Kecalka 251 příspěvků 14.09.18 21:44

Roky používám Alessandro Striplac a super. Vydrží tak 12-14 dnů bez problémů.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >