Gel laky do UV lampy co opravdu vydrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
megie23
Povídálka 35 příspěvků 13.09.18 15:04
Gel laky do UV lampy co opravdu vydrží

Děvčata doporučte mi kvalitní gel lak který vám vydrží alespoň 2 tydný při běžné činnosti.
Bohužel k CND shellacu se bez živnosťáku nedostanu - ale existuje nějaký na trhnu se kterým jste spokojené?

Reakce:
Hrozina
Kecalka 330 příspěvků 13.09.18 16:40

Mám enii-nails a když dodržím postup a na úklid atd. si beru rukavice, tak vydrží. Vydržel i pobyt u moře, takže voda pořád. Někdy se na špičkách trošku odloupává, ale to mně dělal i Shellac.

gabrielanails
Nováček 3 příspěvky 14.09.18 08:57

@megie23 Nahrála jste mi :) Já používám už rok gel laky BLUESKY. Před asi 8mi lety je CND nařknul z plagiátorství, protože měli podobné lahvičky. Nyní to BLUESKY dotáhli k dokonalosti, prodávají se po celém světě a troufnu si říct že jsou minimálně srovnatelní se CND Shellac. Další výhody ž tady rozmazávat nebudu ať nedělám reklamu zadarmo :)

ziza1108
Kecalka 251 příspěvků 14.09.18 21:44

Roky používám Alessandro Striplac a super. Vydrží tak 12-14 dnů bez problémů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >