Reklama

Gel laky doma - poraďte!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 06.09.18 14:00
Gel laky doma - poradte!

Ahoj holky, otázka zní, poradí mi někdo, jak začít s gel laky? Jakou koupit lampu, jaké laky..a funguje to? Patlám si gel laky od essence i sally hansen bez lampy a druhý den můžu lakovat znova, opravdu to pomáhá až díky té lampě? Za vaše rady a vychytávky budu ráda. Na netu je spusta nabídek na nákup startovacích gellakových sad, ale raději se první poradím. Díky!

Reklama

Reakce:

Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 15:13

Já používám rocklac. Jako jediný nepotřebuje pod/nadlaky. Prostě jen odlakovačem odmastím nehet, dám první barevnou vrstvu, zapeču, druhou barevnou vrstvu, 2× zapeču a na deset dní mám klid.

Bethuska
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 06.09.18 15:36

Používám gel laky od NaniNails. Koupila jsem si je v sadě i s LED pecí. Nehet se odmastí, dá se základový lak, pak dvě vrstvy barevného, a finiš, který lak pořádně vytvrdí a víc se i leskne. Vydrží mi to týden - 10 dnů, celý proces i se sundáváním starého laku mi trvá cca 1,5 hodiny. Sundávání je trochu opruz, ale co se týče výdrže oproti normálnímu laku se nedá srovnávat.

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 06.09.18 17:26

Holky díky za info. @Bethuska za kolik jsi koupila pec? Máš odkaz?

Bethuska
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 06.09.18 17:28

@plenkovedorty Kupovala jsem ji v téhle sadě https://www.naninails.cz/…v-led-lampa/

barasepka
Povídálka 34 příspěvků 16.09.18 20:14

Ahoj, ja pouzivam normalni lak na nehty dve vrstvy, pretru to Super gelem od Rimelu a mam minimalne na tyden az 10 dni pokoj. A dolu se sunda normalne odlakovacem na nehty, za chvilku je hotovo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >