Gel laky doma - poraďte!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
plenkovedorty
Kecalka 245 příspěvků 06.09.18 14:00
Gel laky doma - poradte!

Ahoj holky, otázka zní, poradí mi někdo, jak začít s gel laky? Jakou koupit lampu, jaké laky..a funguje to? Patlám si gel laky od essence i sally hansen bez lampy a druhý den můžu lakovat znova, opravdu to pomáhá až díky té lampě? Za vaše rady a vychytávky budu ráda. Na netu je spusta nabídek na nákup startovacích gellakových sad, ale raději se první poradím. Díky!

Reakce:
Ladie
Závislačka 4654 příspěvků 06.09.18 15:13

Já používám rocklac. Jako jediný nepotřebuje pod/nadlaky. Prostě jen odlakovačem odmastím nehet, dám první barevnou vrstvu, zapeču, druhou barevnou vrstvu, 2× zapeču a na deset dní mám klid.

Bethuska
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 06.09.18 15:36

Používám gel laky od NaniNails. Koupila jsem si je v sadě i s LED pecí. Nehet se odmastí, dá se základový lak, pak dvě vrstvy barevného, a finiš, který lak pořádně vytvrdí a víc se i leskne. Vydrží mi to týden - 10 dnů, celý proces i se sundáváním starého laku mi trvá cca 1,5 hodiny. Sundávání je trochu opruz, ale co se týče výdrže oproti normálnímu laku se nedá srovnávat.

plenkovedorty
Kecalka 245 příspěvků 06.09.18 17:26

Holky díky za info. @Bethuska za kolik jsi koupila pec? Máš odkaz?

Bethuska
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 06.09.18 17:28

@plenkovedorty Kupovala jsem ji v téhle sadě https://www.naninails.cz/…v-led-lampa/

barasepka
Povídálka 43 příspěvků 16.09.18 20:14

Ahoj, ja pouzivam normalni lak na nehty dve vrstvy, pretru to Super gelem od Rimelu a mam minimalne na tyden az 10 dni pokoj. A dolu se sunda normalne odlakovacem na nehty, za chvilku je hotovo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >