Gel na podporu početí miminka

3
2.6.20 20:24

gel na podporu početí miminka

Ahoj ženy, chci se optat na zkušenosti s Conceive Plus gel. Pomohl někomu? Dnes zkusím :lol: snažíme se už skoro 2 roky přesto, že jsme oba,,v pořádku,, první početí nebylo také snadné, ale teď je to ještě složitější :roll: děkuji za každou odpověď či radu :mrgreen: hezký den :mavam: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

175
2.6.20 20:29

Také mě zajímá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 20:39

Předtím jsem taky nemohla otěhotnět, po koupení a použití gelu jsem otěhotněla.. ovšem, zda to mělo nějaký vliv nebo ne, to netuším :)

• Nahlásit
  • Citovat
4263
2.6.20 20:41

Zkoušela jsi kontryhel čaj? Mě vždy pomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
2.6.20 20:50

Ahoj, není to moc objektivní, ale po 3 měsících neúspěchu jsem ho koupila a použila a povedlo se :palec: těžko rict, jestli za to může on :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
2.6.20 20:54

@Hedvikaaa Já jsem na tom stejně. Nedařilo se od února. Pak jsme v květnu použili gel a za 11 dni dvě čárky. Přišlo mi, ze nemám tolik plodného hlenu. Tak jsem si řekla, proč to nějak nepodporit. Jinak měla jsem ho na doporučení od spolužáka ze střední, kterej tak otehotneli hned napoprvé a pak gel půjčili další třem kamarádům-párům a všichni napoprvé :think: proto jsem ho koupila i já, když se tri cykly nedařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3757
2.6.20 21:10

Za mě nic, vyhozené peníze a kamarádka též nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
2.6.20 21:11

Já mám už treti cyklus a nic.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.6.20 21:14

Ahoj, myslím si, že tyto gely jsou jen rádoby pomocníky při početí dítěte. Nevěřím v to a je to podle mého názoru jen tahání peněz z lidí. zase nějaký nový prostředek moderní doby! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 21:21

Snažili jsme se čtyři měsíce. Pátý měsíc jsme zkusili gel a ono to vyšlo. Pila jsem teda k tomu i čaj Mojžíšové.

• Nahlásit
  • Citovat
201
2.6.20 21:46

Já ho taky zkouším už pár měsíců a nic… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
2.6.20 22:03

gel na podporu početí miminka

Tak to jsem zvědavá :lol: dnes mám plodný dny a po prvé jsme vyzkoušeli s gelem, tak uvidíme :oops: :andel: Čajík jsem nezkoušela, děkuji za typ :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
2.6.20 22:08

Použili jsme v jednom měsíci asi dvakrát a hned se zadařilo, věřím, že to bylo i vlivem gelu, protože dle dr. jsem měla hodně kyselé pH. Bohužel z toho bylo nakonec pouze biochemické těhotenství a vlivem změny pH i pořádná mykóza u mě i u partnera. Za 3 měsíce poté se zadařilo i bez toho, ale pokud by to delší dobu nešlo, tak po něm asi stáhneme znovu i za cenu těch kvasinek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 22:17

Placebo. A určitě ne levné, nechápu, jak na tyhle zázraky může někdo skočit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
215
2.6.20 23:50
@Anonymní píše:
Placebo. A určitě ne levné, nechápu, jak na tyhle zázraky může někdo skočit :nevim:
Proč placebo?? Ženská vagina je pro spermie poněkud nepřátelské prostředí a věřím, že tenhle gel může pomoci spermiím to tam přežít a lépe se dostat do dalších částí. Ale samozřejmě, že pokud má někdo problém jinde, tak mu to nepomůže.

Napadá mě, že tohle možná může být důvod, proč nědy lidi paradoxně otěhotní ze sexu při menstruaci. Sperma má rádo zásadité prostředí, ale vagina je kyselá. Ovšem krev je zásaditá, čípek se logicky musí na odtok krve otevřít, a tak spermie má šanci bezpečně proplavat a pokud se poštěstí a ovulace nastane do pár dnů, zadaří se i ze sexu při menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama