Gel na vlasy pro dvouleťáka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
352
5.1.22 11:32

Gel na vlasy pro dvouleťáka

Zdravím 😊 používá některá gel na vlasy pro prcka? Doporučíte nějaký? Už jsem hledala na internetu, ale ráda si nechám doporučit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26656
5.1.22 11:47
@Kiwijeta píše:
Zdravím 😊 používá některá gel na vlasy pro prcka? Doporučíte nějaký? Už jsem hledala na internetu, ale ráda si nechám doporučit :)

A proč? :mrgreen: :mrgreen: Jako nejsem v zásadě proti, pokud to kluk sám chce, ale ve dvou letech bych se tomu divila. Já synovi koupila někdy v 7 letech vosk na vlasy od Syossu tuším, chtěl to mít jako známí fotbalisti :mrgreen: Asi po 3 aplikacích ho to přestalo bavit a bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28875
5.1.22 12:02

@Kiwijeta Nějak nevidím smysl. Většina kluků je v tomto věku stříhána mašinkou nebo max. sestřihnout nůžkama tvar/ofinu, právě aby nebyl potřeba žádná údržba.
Ve školce se něco jako účes začalo objevovat tak někdy ve 4-5 letech, ale nic jako gel jsem nezaznamenala. Nicméně i teď je půlka třeťáků ve znamení - učesat rukou, hlavně ať s tím není žádná práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
5.1.22 12:42

Není to předmětem otázky, ale gel bych nedávala.. Z toho jsou pak tak moc ulepené vlasy, až hrůza.. Já když potřebuji synovi dát vlasy tam, kam patří, jelikož je jak vrabčák, použiju svůj lak na vlasy.. Z laku jsou vlasy suché a dá se to vyčesat.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
5.1.22 12:44

@Andělka55 děkuji, našla jsem na netu nejake dětské, kde se píše, že jsou na bázi vody a vlasy neslepi, jaká je realita samozřejmě nevím, tak se ptám I tady. Děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20916
5.1.22 12:55

Prej mašinka a ofinka nůžkami :mrgreen: jo tak jednou za půl roku a s bojem o život :mrgreen: taky to maznu občas svým gelem, myslím sayoos to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
5.1.22 12:57

@Bubla Bůčková syn taky není úplně fanoušek stříhání, navíc známá co je naše kadeřnice je těhotná a končí a já ho doma nechci brát masinkou na ježka. Raději mu to jednou za čas upravím nějakým způsobem, než poslouchat řev u cízi kadeřnice :D a doma je stříhání nereálný, nevydrží sedět skoro ani u jídla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
5.1.22 12:59

@Kiwijeta Dávat dvouletému dítěti gel na hlavu by mě vůbec nenapadlo. Proč? Má ty vlasy dlouhé a rozcuchané?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
5.1.22 13:01

@Kiwijeta Dětem by neměly lézt vlasy do očí, ale když ho nestříháš, tak jak tu ofinu řešíš, právě tím gelem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
5.1.22 13:03

@pet p teď je to poprve co nebude strihany a už mu to začíná lézt do očí. Zkoušela jsem sponku, ale ta vydrží tak 2 minuty na místě a tak mě napadlo občas ty vlasy jen vepředu projet lehce gelem aby drželi tam kde je potřebuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
5.1.22 13:04

Většinou, když je nejhůř, používám krapet laku na vlasy, ale stačí často upravit jen vodou. Nejsem zastánce „na ježka“. Synovi delší vlasy sluší, takže nestříhám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
5.1.22 13:10
@Kiwijeta píše:
@pet p teď je to poprve co nebude strihany a už mu to začíná lézt do očí. Zkoušela jsem sponku, ale ta vydrží tak 2 minuty na místě a tak mě napadlo občas ty vlasy jen vepředu projet lehce gelem aby drželi tam kde je potřebuji

A proč nebude stříhaný? U těch malých dětí by měla převažovat praktičnost nad estetikou, nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
5.1.22 13:17

@unuděná píšu to výš, nemá rád stříhání a to ho strihala známá, kterou znal, která končí.

Dámy prosím vás, nemusíte mít stejný názor jako já, ale já se ptala, jestli některá gel používá, případně nějaké doporučení a tím doporučením jsem neměla namysli „Negeluj ho“.
Hledám šetrný, pro děti vhodný přípravek pro úpravu vlasů, který neplánuji používat každý den. Pokud to synovi na hlavě bude vadit, používat to nebudu. A ano, chci aby byl syn hezky chlapeček, takže ho doma prostě nevezmu masinkou na ježka a jiná varianta fakt doma neklapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
5.1.22 13:23

@Kiwijeta No ze zkušenosti ti řeknu, že je to s kluky naprd. Náš syn si taky nechce stříhat vlasy (už teda spíš z pozice stylu) a jelikož z něj nechceme dělat holčičku (culík, sponka), tak musí mít ofinu. Půlka vlasů mu totiž roste dopředu, takže ani kdybysme přežili období padání do očí, tak bysme tomu nepomohli, protože by si to musel dávat za uši a to takový objem, že by za chvíli měl ty uši jak Mach :roll: :mrgreen:
Takže já bych zkusila po umytí česat hodně dozadu a přestříkat lakem, ale záleží, co má za typ vlasů, jemnější mu stejně během dne do očí spadnou. Já bych šla cestou ofinky no, to mu můžeš stříhnout klidně i ve spánku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2538
5.1.22 13:27

@Kiwijeta Pokud má dlouhou ofinu a leze mu to do očí, tak mu to musíš gelovat pořád. Jinak mu to poleze do očí. Takže mi nedává smysl, že píšeš, že mu to chceš dávat jen občas.
A nemusíš ho brát mašinkou na ježka, stačí přistříhnout ofinu nůžkama doma. I když chápu, že se to může zdát u dítěte, které je pořád v pohybu, jako neřešitelný problém, tak si myslím, že to neřešitelné není :-)
S gelem zkušenosti nemám, takže do tématu jsem ale nijak nepřispěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat