Gel pro početí Kinder Wunsch máte zkušenosti?

5
3.7.20 19:19

Gel pro početí Kinder Wunsch máte zkušenosti?

Ahoj holky :) máte některá z vás zkušenosti s gelem pro početí Kinder Wunsch? Dnes jsem si ho koupila a chtěla bych vědět jaké s ním máte zkušenosti, jestli se zadařilo nebo ne popřípadě s jakým gelem máte dobrou zkušenost :) děkuju všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

454
3.7.20 20:24

Problém s těmito gely je, že že se testují jen in vitro - tedy v laboratoři. Dají gel, k němu spermie - a voila, spermie žije! A žije déle než v běžném lubrikačním gelu (který je kyselý, aby neměnil pH pochvy, a tím pádem spermie zabije). A z toho udělají marketingovou kampaň, jak je to skvělá věc pro početí.

Jako určitě je to lepší než běžný lubrikační gel, takže pokud žena není dost vlhká, tak určitě lepší přejít na tenhle typ.

Ale jestli to opravdu pomáhá počít ženám, které s vlhkostí nemají problém, na to žádné testy udělané nebyly. Obávám se, že proto, že se sami výrobci obávávají, že by to nedopadlo dobře. Lidé jsou ochotni zaplatit víc za naději počít dítě než za trochu lepší lubrikant.

Kinder Wunsch je pouhý čistý silikon. Já měla vždy ze silikonových lubr. gelů divný pocit, používám přírodní kosmetiku a tak nemám ráda silikon ani v krému na ruce, natož uvnitř vaginy. Silikon má tendenci na všem ulpět a tak by mě zajímalo, jestli třeba uplně neobalí spermie a naopak neztíží třeba jejich proniknutí do vajíčka.

Sama teď zkouším Pre-seed (je na vodní bázi), protože mám kyselé pH cervikálního hlenu, a trošku doufám, že to zvedne pH v pochvě a víc plavců přežije. Pokud bych vybírala znovu, šla bych do Concieve Plus, který by mělo mít pH ještě vyšší.

Ale jestli to pomůže to těžko říct, když zatím nevím, v čem mám problém. Protože pokud je to příliš kyselé pH v čípku, tak s odřenýma ušima možná ( píšu možná, protože žádný gel nezmění pH UVNITŘ čípku), ale pokud je to třeba špatná kvalita vajec nebo nízká sliznice tak je to jaksi uplně k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama