Gellak po porodu

806
19.6.20 16:44

Gellak po porodu

Vadí, když mám v porodnici gellak - kratší nehty, ne gelovky, jen potažené svoje. Jde mi jen o krmení po prstu, myslíte, ze je to pro miminko horsi než nehty bez ničeho? U prvního jsem měla klasický lak, nenapadlo mě to vůbec řešit, navíc měl třpytky a sestřicce se to nelíbilo, tak jsme to vyřešila odlakovanim jednoho ukazováčku. Tak jen řeším, zda ten gellak být může, nic se určitě neodloupne, tak by měl být ok, ale raději se ptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17382
19.6.20 16:55

A musis krmit po prstu? Ja to nedelala ani u jednoho dítěte :think: a vadit by to nemelo, spousta rodicek ma i klasicke umělé nehty, tyhle veci co přijdou do kontaktu s tělem, musi byt zdravotně nezávadné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
19.6.20 17:21

@Kriss Tina no já doufám, že nebudu muset, u prvního jsem ani netušila, že se to dělá… Ale právě předchozí zkušenost mě donutila se nad tím zamyslet. U první to bylo že začátku nutnost. Tak snad se tomu tentokrát vyhneme, ale pro jistotu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
19.6.20 17:31

Pri odjezdu do porodnice jsem si nehty odlakovala a jela s prirodnima, aniz bych tusila, ze taky budu dokrmovat po prstu.
Kazdym dnem bych mela rodit podruhe a bud to udelam stejne, nebo si jeden prst odlakuju az v porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
19.6.20 17:50
@Jogrr píše:
Pri odjezdu do porodnice jsem si nehty odlakovala a jela s prirodnima, aniz bych tusila, ze taky budu dokrmovat po prstu.
Kazdym dnem bych mela rodit podruhe a bud to udelam stejne, nebo si jeden prst odlakuju az v porodnici.

No u přírodních je to v poho, gellak se tak lehce nesundá. Ale já si je asi nechám, v nejhorsím jeden upiluju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama