Gelová nebo nafukovací kola?

Napsat příspěvek
3235
20.1.18 14:10

Mam nafukovaci kola a pichla jsem nekolikrat. Bez problemu to jde vymenit.jako na kole. koupit duse i pneumatiky taky no problem. Jo obcas to trochu stoji ale za ten komfort to stoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.18 14:28

Za me urcite gelove.taky jsem kdysi cetla ze gelove ne ze po tydnu vypadaji hrozne, ze se do nich vpochavaji kameny atd.ja s gelovyma jezdim 3 mesice a nemam ani jeden vpichly kamen.kola vypadaji dobre takze za me urcite gelove. a nemusim se bat ze nekde behem cesty pichnu nebo vozit nahradni kolo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
20.1.18 19:19

Za mě také gelové. Měla jsem plasťáky, nafukovací a teď gelové a jsem 100% spokojená. Kamínky se do nich nezapíchávají (neplést s pěnovými), jízdní vlastnosti totožné s nafukovacíma a jako bonus nemůžeš píchnout. Jezdíme jak do města, tak převážně těžký terén a projedem vše. Tento kočár si nechávám pro druhátko které je na cestě a kola jsou stále jako nová. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
20.1.18 19:30

A jake mate holky prosim kocarky, se kterymi jste spokojene? Diky moc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.18 20:24

@Kukacka123 Britax - stará dobrá klasika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
20.1.18 20:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.18 20:25

A jaký mate kočárek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
22.1.18 13:07

Tudore :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.18 22:33

@Kukacka123 inglesina sofia ergo bike :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.18 00:51

Díky všem za rady. Snad se dobře rozhodnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
23.1.18 07:32

@KristynaTita diky za tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11499
23.1.18 16:01

Osobně jsem tedy za nafukovačky a nikdy se mi nestalo, že bych píchla :nevim: Gelová kolečka nepohltí tolik nárazu jako nafukovací kola a co mě na gelovkách nejvíce štve je to, že co chvilku zastavuju a vytahuju cvakající kamínky, což tedy tady je na palici, jak ta kola vypadají - ale díky bohu jsou stále jízdy schopné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11499
23.1.18 16:04
@Kukacka123 píše:
A jake mate holky prosim kocarky, se kterymi jste spokojene? Diky moc ;)

Miluju tako Junamu - nikdy nezklamala. Hodně mi seděl i Adamex (stejné vlastnosti), ted jezdím Mutsy igo a super :palec:
Naopak mi nesedl BGB cameleon, ale třeba od te same značky typ donkey mi pasoval skvěle :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
23.1.18 16:14

@chs.jasmin perfekt, obcihneme ;) diky za tipy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.7.18 21:21

Zdravím :)
zrovna vybírám kočárek a řeším kola, v obchodě se mi stalo, že na dotaz jaké jsou možnosti kol u jednoho kočárku- bylo mi řečeno,že pouze gelové, ale vzápětí na internetu jsem u konkrétního modelu našla popis: gumové pneumatiky z tvrdé gumy vyplněné pěnou. Tak jsem z toho jelen, to odpovídá popisu pěnový kolům, ne, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama