Gelové nehty, jak s nimi začít

Anonymní
27.12.20 10:19

Gelové nehty, jak s nimi začít

Zdravím, ráda bych se začala věnovat gelovkam. Jen ve volném čase, pro známé a rodinu… Byl by tu někdo, kdo je dělá třeba z domu nebo jezdí za klientama a byl by ochotný mi nastínit, co vše je k tomu potřeba, jaké nástroje, kvalitní materiály a jaká by byla přibližná investice do vybavení? Jsem vyučena kosmetička a na střední jsem si dělala kurz právě na gel. Nehty, ale už je to nějaký ten pátek a výrobky se jistě změnily. Zajímaly by mne hlavně takové novinky jako magnet, pistole na ombre atd… Díky za tipy a rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3174
27.12.20 10:50
@Anonymní píše:
Zdravím, ráda bych se začala věnovat gelovkam. Jen ve volném čase, pro známé a rodinu… Byl by tu někdo, kdo je dělá třeba z domu nebo jezdí za klientama a byl by ochotný mi nastínit, co vše je k tomu potřeba, jaké nástroje, kvalitní materiály a jaká by byla přibližná investice do vybavení? Jsem vyučena kosmetička a na střední jsem si dělala kurz právě na gel. Nehty, ale už je to nějaký ten pátek a výrobky se jistě změnily. Zajímaly by mne hlavně takové novinky jako magnet, pistole na ombre atd… Díky za tipy a rady.

Já si teď v době izolace koupila pro sebe startovací sadu od naninails. Cz

Kolegyně tuhle sadu ma už od jara a je moc spokojená. Já byla spokojená jen s levou rukou, pravá mi za boha nešla. Ale to zcela jistě nebude tou sadou :mrgreen:.

Ale konkrétně tady mají i profi vybavení, tak třeba tam chytíš inspiraci. Mě zaujaly i jejich videa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 10:56

@Kockazvysocan super, děkuji za tip. Podívám se tam

• Citovat
  • Nahlásit
25
27.12.20 11:37

Ahoj, kup od někoho sadu třeba na bazosi. Hned ti to vysvětlej. Koupili jsme taky a já teď přítelkyni dělám nehty :D Nic složitého to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 20:33

Taky bych rada zacla, ale jen sama pro sebe. tudiz ne nic profi nebo drahyho. duvodem je ze kazdy 2dny musim lakovat nehty, nevydrzi me neopryskane dele :/ a pry gelovky vydrzi nalakovane dele, jen nevim jak na ne a mam par doatzu…bez laku si nedokazu nehty predstavit, hlavne se me pak strasne lamou :( ale s lakem vydrzi leta krasne dlouhe

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat