Gelové nehty jinak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kalome
Povídálka 20 příspěvků 12.02.19 08:58
gelové nehty jinak

Dobrý den
mám krátké a ne moc hezké nehty tak jsem uvažovala o polygelu ale bojím se aby mi to nehty nezničilo(chtěla bych jen dočasné prodloužení než mi dorostou přírodní nehty)tak mě napadlo že bych si polygel nanesla jen na okraj nehtu a přechod mezi normálním nehtem a gelem zamaskovala lakem myslíte že by to šlo?(nečekám že to vydží měsíc jako normálně dělané gelovky )jestli máte někdo zkušenost s takovýmto postupem budu ráda za rady.

Reakce:
Sumiko
Kecalka 416 příspěvků 12.02.19 11:52

Ahoj, podle mě to bude dost vidět - konec nehtu bude „vypoukejší“ než ten přírodní. Pokud to zbrousíš, tak zas nebude držet. Osobně bych radši dala polygel na celý nehet… :nevim:

kalome
Povídálka 20 příspěvků 12.02.19 18:53

to jsem chtěla původně ale když jsem pak četla jak to ničí nehty a špatně se to sundavá dostala jsem z toho docela strach

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >