Gelové nehty Ostrava a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
me57h
Kecalka 381 příspěvků 20.06.19 12:55
Gelové nehty Ostrava a okolí

Ahoj holky, doporučíte mi nějakou paní, která dělá nehty? Cca rok chodím k Vietnamcům v Globusu (Opava), jsou super a nemůžu si je vynachválit. Ale pořád jsou to Vietnamci, takže jistě chápete, že se stydím… :lol:

Reakce:
Ennny
Závislačka 3895 příspěvků 20.06.19 12:58

@me57h za co se stydíš to nechápu, já chodím do Kauflandu a nikdy žádný problém :nevim:

me57h
Kecalka 381 příspěvků 20.06.19 13:00
@Ennny píše:
@me57h za co se stydíš to nechápu, já chodím do Kauflandu a nikdy žádný problém :nevim:

Nevím, všichni se na mě dívají jako na póvl, když si zajdu k Vietnamci a přijde mi, že i lidi, co tam nakukují, nemají pěkné pohledy. Kdysi jsem tam chodila i na řasy a obočí, ale teď jsem naštěstí jinde.

Ennny
Závislačka 3895 příspěvků 20.06.19 13:04

@me57h a co je ostatním do toho kde ty chodíš na nehty? Třeba v Kauflandu je to přímo u pokladny lidí koukají a je mi to fuk, mimochodem mají zakaznic že nestíhají, takže tohle vážně nikdo neřeší. A s osobní zkušenosti vím že k těm Vietnamcům chodí i takové které by vůbec neměli problém zaplatit si kvalitnější služby.

me57h
Kecalka 381 příspěvků 20.06.19 13:06
@Ennny píše:
@me57h a co je ostatním do toho kde ty chodíš na nehty? Třeba v Kauflandu je to přímo u pokladny lidí koukají a je mi to fuk, mimochodem mají zakaznic že nestíhají, takže tohle vážně nikdo neřeší. A s osobní zkušenosti vím že k těm Vietnamcům chodí i takové které by vůbec neměli problém zaplatit si kvalitnější služby.

Tak oni to ti Vietnamci dělají dobře, předtím jsem kolikrát chodila je známé a od té to bylo na prd, ale je to trošku urážka mé důstojnosti, nechci to už dál snášet. Klepu se před každou návštěvou a když se mě někdo zeptá, odkud mám tak pěkné nehty, stydím se odpovědět.

Ennny
Závislačka 3895 příspěvků 20.06.19 13:09

@me57h ale za to nemůžou ti Vietnamci ale tvoje sebedůvěra, nauč se mít ráda sama sebe a nebudeš muset řešit tyhle blbosti.To je jako bych nešla do podřádne restaurace ale do vyhlášené přitom v té vyhlášené se to nedá jíst.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17459 příspěvků 20.06.19 13:26

Za co se stydis? :think:…Ja mam svoji super nehtarku, ale proste ted mi to nevyslo a skakla jsem k vetnamcum a pecka jako, jsem nadsena. Sikovnost, rychlost, preciznost a ta cena vic nez zahrala, tak jsem si rovnou nechala udelat pedikuru, gelovky na nohach a jeste me masirovalo vytuneny kreslo a cely dopoledne o me nikdo nevedel:joy:.

me57h
Kecalka 381 příspěvků 20.06.19 13:32
@Ennny píše:
@me57h ale za to nemůžou ti Vietnamci ale tvoje sebedůvěra, nauč se mít ráda sama sebe a nebudeš muset řešit tyhle blbosti.To je jako bych nešla do podřádne restaurace ale do vyhlášené přitom v té vyhlášené se to nedá jíst.

Já sama sebe ráda mám, proto si nechci podrývat autoritu chozením k Vietnamcům.

@wildcherry píše:
Za co se stydis? :think:…Ja mam svoji super nehtarku, ale proste ted mi to nevyslo a skakla jsem k vetnamcum a pecka jako, jsem nadsena. Sikovnost, rychlost, preciznost a ta cena vic nez zahrala, tak jsem si rovnou nechala udelat pedikuru, gelovky na nohach a jeste me masirovalo vytuneny kreslo a cely dopoledne o me nikdo nevedel:joy:.

Však s jejich službami jsem taky spokojená, ale ideálně bych našla stejně šikovnou Češku.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17459 příspěvků 20.06.19 13:36

Ty to beres jak nakupy na trznici :lol:.Na to se vykasli.Ja spis premyslim ze to zacnu stridat s tou moji, fakt jsem byla prekvapena jak me i namasirovala ruce, protrepala prsty, vrele drzela :mrgreen:,olejicky, kremicky, picicovinky atd. Nevim jak kde, ale tady co jsem byla ja, nemela problem mluvit o materialu co pouziva, jen ja se v tom nevyznam teda. A ze maji porad plno, taky asi o necem vypovida.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17459 příspěvků 20.06.19 13:41

Tak pak preji at najdes :mavam:,jen si podryvani autority predstavuji jinak.Sice asi chapu, jak to myslis a asi vnimas, ale napsany mi to prislo nevhodne :)

me57h
Kecalka 381 příspěvků 20.06.19 14:12
@wildcherry píše:
Tak pak preji at najdes :mavam:,jen si podryvani autority predstavuji jinak.Sice asi chapu, jak to myslis a asi vnimas, ale napsany mi to prislo nevhodne :)

A proč by to mělo být nevhodné? A plno mají, protože je to levné, ale já si klidně můžu dovolit i 3× dražší, na cenu nehledím. Jen jsem nenašla Češku, od které by mi to tak dlouho vydrželo, přeci jen jsem na rodičáku a se synem tolik času není.

dolltam
Nováček 4 příspěvky 21.06.19 16:52

@me57h Já jsem také chodila k vietnamcům a byla spokojená, ale po tom, co jsme se začali snažit o miminko, jsem si řekla, že se tomu raději vyhnu. Přece jen člověk neví co přesně za materiál používají. Třeba to vůbec žádný vliv nemá, ale pro pokoj duše :lol: Každopádně jsem narazila na velmi šikovnou slečnu, která dělá gelové nehty v Ostravě u Ferony. Ceny perfektní (nové nehty 450 tuším a doplnění 350 s jakýmkoliv zdobením), protože to má spíše jako koníček. Bohužel mám kontakt jen na fb nebo instagram, takže kdyby jste měla zájem, pošlu do zpráv :kytka:

me57h
Kecalka 381 příspěvků 21.06.19 17:34
@dolltam píše:
@me57h Já jsem také chodila k vietnamcům a byla spokojená, ale po tom, co jsme se začali snažit o miminko, jsem si řekla, že se tomu raději vyhnu. Přece jen člověk neví co přesně za materiál používají. Třeba to vůbec žádný vliv nemá, ale pro pokoj duše :lol: Každopádně jsem narazila na velmi šikovnou slečnu, která dělá gelové nehty v Ostravě u Ferony. Ceny perfektní (nové nehty 450 tuším a doplnění 350 s jakýmkoliv zdobením), protože to má spíše jako koníček. Bohužel mám kontakt jen na fb nebo instagram, takže kdyby jste měla zájem, pošlu do zpráv :kytka:

Pošlete, prosím.

Váš příspěvek
Reklama