Gelové nehty s mimčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tgon
Stálice 56 příspěvků 01.09.18 11:04
Gelové nehty s mimčem

Holky má některá z Vás nehty s mimčem? Zajímá mě jak zvladáte manipulaci s oblekanim atd.. zvažují zda je sundat teď v tehotenstvi nebo to s nimi půjde. Děkuji za Vaše postřehy :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina 94
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 01.09.18 11:08

No spíše manipulaci zvládneš ale tady jde spíše o přebalování :-) at to nemáš za nehtama :D

Tgon
Stálice 56 příspěvků 01.09.18 11:11

@Martina 94 to mě vůbec nenapadlo :D nechávala bych si je úplně nejkratší ale stejnak by se asi něco dostalo :D

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 01.09.18 11:13

Mne v tehozenstvi vyrostly krasne zdrave tvrde moje a segra mi stejne rekla to musis ostrihat az se mala narodi.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 01.09.18 11:16

@Tgon no já dělala chvíli v domově důchodců, tam jsem se odnaučila gelovky je to nehygienické :-) ale možná krátký nevadilo no :-) těžko říct , ale asi bych si je sundala :-)

Tgon
Stálice 56 příspěvků 01.09.18 11:16

@ludmilaadamkova no svoje mám právě vždy hrozně slabý a nikdy nevyrostou tak stále zvažují zda sundat umělé zda by pak nestačilo je mít úplně krátké

Tgon
Stálice 56 příspěvků 01.09.18 11:17

@Martina 94 asi to tak dopadne :D

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 01.09.18 11:17

@ludmilaadamkova se máš :-) mě se to trepi a mám to fakt hrozný ještě mi nikdy nenarostly krásné nehty co jsem na světě :mrgreen:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 01.09.18 11:26

Já jsem je teďkon, po dvou letech, v závěru těhotenství, sundala. Ne kvůli manipulaci s mimčem, ale děsí mě představa, že nevím, jak na tom po porodu já i malá budeme, kdy bych se dostala k nehtařce a odrostlé nehty by mě děsně iritovaly :lol: Takže jsem je sundala, a jsme domluvené, že se cca za půl roku ozvu a nechám si je zase udělat. Ale teď chci mít klid ;)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 1 inzerát 01.09.18 11:44

Já je musela sundat. Na přebalování a oblékání si zvykneš, ale mně obě děti ty nehty jakoby odchlípávali. Dělali to při usínání a šíleně mi to vadilo a bylo to nepříjemné. :lol: Později už jsem se k nim už nevrátila.

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 01.09.18 11:45

Prosím tě klid, h.vno z přebalování se ti dostane i za tvoje nehty, takže to bych neřešila a přinejhorším je pak vydrbeš kartáčkem a mýdlem. Navíc neutíráš détěti zadek prstyy, ale ubrousky, žínkou,… :nevim:
nedundavej je kvůli miminu, nech si je krátké a je to :nevim:

Tgon
Stálice 56 příspěvků 01.09.18 11:54

Holky děkuji za postřehy :dance:

Příspěvek upraven 01.09.18 v 11:55

peta81
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 01.09.18 11:54

u prvniho syna jsem si je nechala, mela jsem je tak pres pul roku s nim, zadne drapy, spis kratsi. neprekazely mi vubec, nijak nevadily, zadne hovinko jsem za nima nemela :lol: ale bylo dost tezke zorganizovat navstevu nehtarky, museli jsme to s manzelem vzdycky desne resit a to mi za to nestalo, tak sly dolu :(

Tgon
Stálice 56 příspěvků 01.09.18 11:56

@peta81 přesně z Toho mám také strach, přítel dost vytížený a nehtarka má taky dost plno 8o

nikousek1
Kecalka 357 příspěvků 01.09.18 12:00

Určitě by jsi si zvykla s něma dělat vše. Ale je to opravdu velmi nehygienické. Drží se tam vše možné bakterie.Ne jen pod nehty, ale i mezi nehtem a gelem.Za mě umělé nehty s novorozencem, kojencem opravdu ne.Ale jsem ZS, nemoc s povolání :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >