Gelové nehty v 13 letech zdravé nehty

Anonymní
12.9.21 10:39

gelové nehty v 13 letech zdravé nehty

Dobrý den. Mám takový dotaz, je mi 13 let a chtěla bych gelové nehty. Nehty mám zdravé a bez problémů. Už od 5 let si lepím umělé nehty (nalákali mě na to starší sestřenice). Vždy jsme si hráli a nikdy se mi nehty nezničili ani po skoro pravidelném lepení umělých nehtů. Časem jsem si nehty lepila a zkrátila tak aby nebyli moc dlouhé a ani aby nebylo vidět že jsou umělé (dlouhé nehty se mi nelíbí). Nehty nalepené mi vydrželi max 10 dní. A lepím si je pořád dokola a chtěla bych gelové, akrylové nebo umělé nehty od někoho kdo to umí dělat, abych si to nemusela každý den spravovat. Jaký na to máte názor? (lepím si je protože se mi to líbí a dělá mi to velkou radost)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
12.9.21 11:11
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám takový dotaz, je mi 13 let a chtěla bych gelové nehty. Nehty mám zdravé a bez problémů. Už od 5 let si lepím umělé nehty (nalákali mě na to starší sestřenice). Vždy jsme si hráli a nikdy se mi nehty nezničili ani po skoro pravidelném lepení umělých nehtů. Časem jsem si nehty lepila a zkrátila tak aby nebyli moc dlouhé a ani aby nebylo vidět že jsou umělé (dlouhé nehty se mi nelíbí). Nehty nalepené mi vydrželi max 10 dní. A lepím si je pořád dokola a chtěla bych gelové, akrylové nebo umělé nehty od někoho kdo to umí dělat, abych si to nemusela každý den spravovat. Jaký na to máte názor? (lepím si je protože se mi to líbí a dělá mi to velkou radost)

Myslím si, že pokud to nevadí např. ve škole nebo tvým rodičům tak asi OK.
Pokud si dobře pamatuji, tak já jsem měla svoje první gelové nehty asi ve třinácti možná čtrnácti. Od té doby si je dělám pořád. :D
Jen tedy nechápu ty nehty v pěti letech. To je teda podle mě už hodně brzo. :nevim:.
Pokud máš tedy nehty v pořádku a rodičům ani ve škole to nevadí. Tak asi proč ne.
Jenom teda počítej s tím, že pokud půjdeš do nějakého salonu, nebude to nejlevnější záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 11:14

Poradila bych se s mamkou. Souhlasí?
Spíš bych ale v tvém věku dbala na to, abych měla čisté a pěkné své nehty. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 11:26

@Jujucha V těch 5 letech, mě na to navedli starší sestřenice. Bylo to jakože na hraní když jsme si hráli na starší.

• Citovat
  • Nahlásit
6930
12.9.21 11:29

Děvče, v první řadě si procvič shodu podmětu a přísudku (nehty nezničilY, se sestřenicemi jsme si hrálY) a v další řadě, nehty to prostě ničí. Takže čím později si začneš dávat gel, tím lépe. Nejlepší je, když si necháš, až budeš starší, narůst své vlastní nehty delší, uměláky jsou pořád uměláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21820
12.9.21 11:29

Pokud to nevadí rodičům a budeš mít každý měsíc peníze na doplnění, tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
12.9.21 11:34

Tak gel na vlastních nehtech je určitě lepší, šetrnější a vkusnější než opakované lepení tipů. Takže v tomhle OK.
Mně to ve 13 přijde zbytečně brzo, ale to je asi otázka osobní preference.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52356
12.9.21 11:50

Troll? Nebo se o tebe rodiče nestarají? Chtěla bych vidět matku, co nechá 5 letou holku, aby si lepila umělé nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 11:57
@lucenka píše:
Troll? Nebo se o tebe rodiče nestarají? Chtěla bych vidět matku, co nechá 5 letou holku, aby si lepila umělé nehty.

@lucenka
O troll se nejedná. Starší sestřenice si je lepili a nalákali na to i mě. Rodiče to nevěděli.

• Citovat
  • Nahlásit
650
12.9.21 12:04

Tak ja měla první gelovky v 18, ale lakovala jsem si tak od jedenácti …
Nehty ti to proste zničí a můžeš mít svoje zdravé jak chceš, to je fakt.
Jak si mohli rodiče nevšimnout, ze mas nalepene nehty je mi záhadou.
Pocitej, ze te to bude stát okolo 500 měsíčně a ze na dětech to proste vypadá nevkusně a blbě. Ja tady u zakladky občas vídám holky s pařátama a nestacim zírat.
Za mě obyč lak bohatě stačí. A určitě by ses před tím měla zeptat rodičů, pokud fakt budeš chtít gelovky …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52356
12.9.21 12:04
@Anonymní píše:
@lucenka
O troll se nejedná. Starší sestřenice si je lepili a nalákali na to i mě. Rodiče to nevěděli.

Takže v 5 letech sis nehty strihala sama? 8o nikdy se ti za celou dobu rodiče nepodívali na ruce? Vyprávěj tuhle pohádku někomu jinýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
12.9.21 12:07

Fakt nechápu, proč si chceš prznit přirozenou krásu a nahrazovat to něčím, co není hezký na dospělých, natož na dětech a tak nějak pochybuju o inteligenci rodičů, co nechají holčičce od pěti let nalepovací nehty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 12:15
@lucenka píše:
Takže v 5 letech sis nehty strihala sama? 8o nikdy se ti za celou dobu rodiče nepodívali na ruce? Vyprávěj tuhle pohádku někomu jinýmu.

Jestli jsem to špatně napsala tak se omlouvám. Ale vždy než sestřenice odešli, jsme si je odlepili a snažili se odrhnout zbytek lepidla. Pravidelně nehty jsem si začala lepit až ve 12 s tím že mi kamarádka pomohla je zkrátit aby nebyli dlouhé a aby vypadali přirozeně. To že mi sestřenice lepili nehty si rodiče všimli když jsme nemohli odstranit zbytek lepidla a to mi bylo 7, rodiče to brali tak že si prostě hrajeme a baví nás to. A když jsem s tím nechodila mezi lidi a byla jen doma tak proč ne. Teď to berou tak že když to vypadá přirozeně a není to dlouhé, tak jim to prostě nevadí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 12:16
@Janli píše:
Fakt nechápu, proč si chceš prznit přirozenou krásu a nahrazovat to něčím, co není hezký na dospělých, natož na dětech a tak nějak pochybuju o inteligenci rodičů, co nechají holčičce od pěti let nalepovací nehty…

Rodiče to nevěděli. Zjistili to až když jsme nemohli odstranit zbytek lepidla a to mi bylo 7. A vzali to tak že to na sobě máme jen doma a nikdo nás nevidí tak jim to nevadilo.

• Citovat
  • Nahlásit
174
12.9.21 12:20

Ja bych to dceři v 13 letech nedovolila. Az po základce… Přijde mi to mladších holkách cikánský a nalepovaci jeste víc.
Ale tohle bys měla řešit s mamkou, ne s námi… třeba to bude bez problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat