Gelové nehty - vady

Anonymní
17.11.15 23:07

gelové nehty vady

Ahoj mám po druhé gelové nehty francouzskou. Mám je tak týden a něco a dnes semi na ukazováčku jakoby odlupuje lak povrchový. Nedělala jsem nic neobvyklého, ani čističe atd..Dřív jsem umývala i cifem atd ale dnes nic. Z čeho to může být? dělala jsem si to u vietnamcu..udelaly chybu oni?? ztmavla ta bílá barva a loupe se jakoby ten povrchovy lak..dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.15 23:13

Tak za mě - od Vietnamců nikdy!!
Neříkám, že každý z nich je dělá špatně, ale ty, které jsem viděla do teď byly fakt děsný a s kvalitou neměly co dělat :nevim:
Mají nízké ceny, ale na úkor kvality..
Zašla bych si tam, kde ti je dělaly a zeptala bych se jich, jestli je to normální, co se ti na tech nehtech udělalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
18.11.15 02:15
@AAnneett píše:
Tak za mě - od Vietnamců nikdy!!
Neříkám, že každý z nich je dělá špatně, ale ty, které jsem viděla do teď byly fakt děsný a s kvalitou neměly co dělat :nevim:
Mají nízké ceny, ale na úkor kvality..
Zašla bych si tam, kde ti je dělaly a zeptala bych se jich, jestli je to normální, co se ti na tech nehtech udělalo ;)

Souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
18.11.15 07:55

Nekvalitní práce…
No a vůbec, jestli máš ráda svoje zdraví, tak k nim už nechoď. Najdi si kvalitní českou nehtařku a budeš spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
18.11.15 08:30
@hehehe píše:
Nekvalitní práce…
No a vůbec, jestli máš ráda svoje zdraví, tak k nim už nechoď. Najdi si kvalitní českou nehtařku a budeš spokojená.

předpokládám, že kvalitní českou nehtařkou nemyslíš samodomo umělkyně, které z poloviny nykupují gely a ostatní potřebnosti u větnamců :D
Píšete k větnamcům nikdy… oni musí dodržovat všechny zásady stejně jako jiní, taky k nim chodí kontroly a pod. Nehty jsem od nich měla a držely že jsem je musela nechat odrůst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
18.11.15 09:42
@jalemina píše:
předpokládám, že kvalitní českou nehtařkou nemyslíš samodomo umělkyně, které z poloviny nykupují gely a ostatní potřebnosti u větnamců :D
Píšete k větnamcům nikdy… oni musí dodržovat všechny zásady stejně jako jiní, taky k nim chodí kontroly a pod. Nehty jsem od nich měla a držely že jsem je musela nechat odrůst.

Tak doma dělat klidně může, ale mít to jako práci, ne jako občasného koníčka. :mrgreen: Nemyslím si, že vietnamci používají zdravotně nezávadné prostředky, proto jsou také tak levní, většinou je to vlastně akryl jestli se nemýlím. No a proto oni mají i ty roušky. Ale neříkám, že kompletně všichni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
18.11.15 12:10

Bude to spíše špatně provedená práce…najdi si spolehlivou nehtařku, klidně jich vyzkoušej několik (ne vietnamskou,,továrnu"). Sama chodím na nehty skoro 5 let, občas s vynecháním pár měsíců, a na mých nehtech není poznat, že bych měla tak dlouho nehty umělé. Také mi nevyhovovala práce hned první nehtařky. Takže hledej prověřenou, šikovnou a kvalitní nehtařku ;)
Moje nehtařka pracuje doma a má to jako vedlejšák k běžné práci, ale neustále se zdokonaluje, vzdělává, chodí na kurzy, učí se nové věci atd. Dala bych za ní ruku do ohně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama