Gelové nehty ve 13. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 17.03.18 14:44
Gelove nehty ve 13tt

Ahoj mela bych dotaz. Sem 13+4tt. Gelove nehty sem mela cca 4× v zivote, na pondeli sem objednana konecne k profesionalce, jenze ted premyslim jestli to nema na miminko vliv nebo tak :/ nechci nic zanedbat. Vim ze je x zenskych co nosi gelovky uz dlouho ale ja je budu mit v pondeli asi po 6letech.

Reakce:
Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 17.03.18 15:05

A make-up bych si taky radsi nedavala :roll:

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 17.03.18 15:08

Jsem kosmeticka a nehty jsem si dělala celé těhotenství ;) nic to mimcu neudělá neboj

Reflex
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 17.03.18 15:11

No asi to nějak fatálně nevadí, ale já bych to zrušila. Je to sajrajt a trochu to do těla určitě přechází.

nozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 17.03.18 15:19

Mela jsem je cele druhe tehotenstvi a uplne v pohode. stejne tak po porodu. v podstate je mam v kuse 9 let. skodlivin se ti takto dostane do tela mene, nez kdyz se projdes po meste…

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 17.03.18 15:33

Jako mimcu se nic nestane, ale pokud je nepotrebujes uplne nutne, tak bych to zrusila.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 17.03.18 16:00

Myslím, ze lepení jako takový není moc zlo, ale ty výpary v některých salonech… to je randal, i když nejsi těhotná :lol:

trpaslinka
Extra třída :D 12126 příspěvků 17.03.18 16:05

Reknu Ti to asi takto.. nikdy jsem se moc sobe nevenovala, takze jsem toto v tehotenstvi moc neresila. V prvnim tehotenstvi zadne barveni vlasu, zadne umele nehty, syn narozen v pohode, ale par drobnych potizi ma. Nic vazneho, ale par starosti s nim mam.
Druhe tehotnestvi zadne barvy, zadne laky, miminko umrelo na konci tehotenstvi..
Treti tehotenstvi me jiz tak znicene nehty trpely a trhaly se bolestive pres luzko, ze jsem zacala chodit na shellac pro zpevneni. Asi od poloviny tehotenstvi kazde cca 2-3 tydny. Holcicka se narodila ziva a zatim se zda zcela zdrava.
Pokud s tim nekdo pracuje denne, tak chapu, kdyz praci kvuli tehotenstvi prerusi, urcite se do tela neco dostane.. ale pokud jdes jen jednou jedinkrat, tak do tela jiste nedostanes o moc vic, nez jake svinstvo do tela dostavas z dnesnich potravin (hormony, ecka a ja nevim co jeste).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >