Gelové nehty začátečník

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 10:38
Gelové nehty začátečník

Ahoj chci se zeptat koupila jsem si začáteční sadu na gelové nehty chtěla bych vědět jestli je můžu gelové nehty nalakovat tímhle lakem když to je gel lak ty laky přímo na gelové nehty se mi zdají dost drahý když chcete mít více barev díky

Reakce:
potvurka89
Závislačka 3242 příspěvků 08.02.19 11:18

Zkusit to můžeš ale je možné že se to bude koupat . Jinak když chceš levnější objednej na ali.

Lily-en
Povídálka 48 příspěvků 08.02.19 11:19

Jedine pokud mate vrchní lak, který se zapece. Pokud jen nalakujete tímto lakem prvotní vrstvu gelu, tak lak nebude držet jako gel lak. Gel lak se totiž zapéka, proto drží :-)

jajuj
Stálice 61 příspěvků 08.02.19 11:24

@Lily-en A když dam gel pak tento lak a znova gel a zbrousim tak by neměl byt problém nebo?

Lily-en
Povídálka 48 příspěvků 08.02.19 11:33

@jajuj popravdě, netroufám si říct. Vždycky jsem gelovky dělala tak, jak se ma - spodní vrstva gelu, lak, vrchní vrstva gelu. Ta vrchní vrstva gelu je důležitá na zafixovani. Můžete to zkusit a dat nam vědět. Ale rikam si, ze kdyby spodní gel nahradil ten vrchní, proč by pak existoval vrchní. Ten nejez se pak leskne, je hezky. Spodní lak tyto vlastnosti nema. Bude to asi takové poloviční. Nehledě na to, ze spodní lak bude držet na zbrousenem vycistenem nehtu, což po nalakovanim tímto lakem udělat nelze. :(

Ninka11
Povídálka 13 příspěvků 08.02.19 11:34

myslím že ne

jajuj
Stálice 61 příspěvků 08.02.19 11:36

@Lily-en To je pravda no :D zkusím a uvidím omlouvám se že přidávám do cizího tématu otázky ale dají se koupit gely někde jinde než na netu? Třeba drogerie atd :) Děkuji

Monika4577
Povídálka 17 příspěvků 08.02.19 11:40

v dm jsem viděla

romuška
Povídálka 18 příspěvků 08.02.19 11:48

Super gelové laky jsou od Lorealu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 11:49

@romuška A dají se použít na gelovky?

Azeretereza
Závislačka 2580 příspěvků 08.02.19 12:04

Nevím jak na gelovky, ale tyhle laky obecne od MS mám ráda, za pár kaček a držej jak přibitý. Pak ještě Dermacol, jinak je to bída.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >