Pomůžou gelové vložky do bot s bolestí plosek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je online3HE
Generální žvanilka 21409 příspěvků 10.05.18 17:13
Gelové vložky - plantární fascie - turistika

Ahoj, bolí mne ploska nohy od paty ke středu nohy - mohly by pomoci gelové vložky do bot? Chystám se na turistický výlet… tak abych došla :lol:

Jaké vložky koupit?

Dívala jsem se na School…

Dívala jsem se i ve zdravotních potřebách na tyto https://www.pilulka.cz/…em-vel-39-40?… , ale jsou tlustější - určitě minimálně 5mm po celé délce… obávám se, že mi pak už do boty nevleze noha :mrgreen: a vyzkoušet mi to nedovolili, aby se na gel nenalepilo smetí z boty.

Reklama

Reakce:

markos
Extra třída :D 14599 příspěvků 10.05.18 17:36

Mám gelové z decathlonu asi za 300kč a pomáhají mi velmi. Bez nich nevylízám… ideální by bylo vyzkoušet je do ruky. No ale pravda, dávám je do větších bot. Naštěstí jedny takové mám

tasa
Echt Kelišová 8782 příspěvků 10.05.18 17:51

Nebo ortopedicke

Uživatel je online3HE
Generální žvanilka 21409 příspěvků 10.05.18 18:02
@markos píše:
Mám gelové z decathlonu asi za 300kč a pomáhají mi velmi. Bez nich nevylízám… ideální by bylo vyzkoušet je do ruky. No ale pravda, dávám je do větších bot. Naštěstí jedny takové mám

decathlon nemám po ruce… ale už to, že pomáhají je dobrá zpráva :-)

Uživatel je online3HE
Generální žvanilka 21409 příspěvků 10.05.18 18:03
@markos píše:
Mám gelové z decathlonu asi za 300kč a pomáhají mi velmi. Bez nich nevylízám… ideální by bylo vyzkoušet je do ruky. No ale pravda, dávám je do větších bot. Naštěstí jedny takové mám

vezmu si streč. folii a natáhnu ji na tu vložku a strčím do boty :mrgreen: vyzkouším :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama