Gelového nehty v těhotenství nedrží - změna ph

276
13.2.20 13:51

Gelového nehty v těhotenství nedrží - změna ph

Hezký den. Uz velmi dlouho nosím gelové nehty. Zprvu akryl a ted gel. Nejdřív jsem chodila do salonu, ale pak jsem si je začala dělat sama. Perfektne držely, neodlupovaly se a nelamaly. Pak najednou z ničeho nic, začaly odpadavat. Udělala jsem nový a nevydržel ani do druheho dne. Docetla jsem se, že těhotenství může změnit mikroflóru v těle a to může mít za příčinu to, že nehty nedrží. Všechny nehty jsem sundala a nechávám své odpočinout ( cca 2 měsíce).

Tak a teď proč to píšu. Potřebuji vaše zkušenosti. Nejlépe těch, co se ve tvoření nehtů přímo pohybují. Může to být opravdu tím pH? Má smysl zkoušet dělat už teď nově nebo je to spíš dlouhodobě, proces a může se to dát dohromady až po porodu? Nebo prostě jakekoliv informace, co by mi pomohly?

A PS : V postupu jsem neudělala vůbec žádnou změnu. Ani gel jsem nevymenila. Pak jsdm zkoušela něco pozmenit, vylepšit, ale stále stejný problém.. Nehty odlitavaly během dne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1808
13.2.20 13:58

Ano, muze to tim byt. Tento problem nemam, chodim uz nekolik let k nehtarce ( ted koncim 5 mesic tehotenstvi ) a zadne problemy nejsou. Ale pry se to stat muze, stejne jako trebas barveni vlasu :nevim: napriklad se i setkala s tim, ze behem ms zeny palil gel v lampe, osobne sem taky citila vetsi citlivost. Nechala bych nehty byt, pokud nedrzi a aspon si odpocinou. Dej pak zase po porodu na zkousku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
13.2.20 14:04

@shadowbabe no právě, že tohle je moje druhé těhotenství a u toho prvního jsem nic takovyho právě neřešila. Nejdřív jsem si říkala, že to není možný, ale pak to pro mě bylo jediné možné vysvětlení. :think: spis jsem bez nich jak nemocná. Svoje nehty mam odjakživa, jako papirky a jsem bez těch gelových ted dost zoufala :zed: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
348
13.2.20 14:18

@Ssmajlik
Já nemám zkušenost s nehty, ale nosila jsem řasy dlouhou dobu a ze začátku těhotenství úplně v pohodě, ale tak kolem 5-6měsíce mi začaly daleko více vypadávat a musela jsem je nechat sundat. Takže to těhotenstvím rozhodně je mění se ti celé tělo a hormonální hladina. =) Asi bych kašlala momentálně i na nehty, pokud ti odlítávají je to zbytečné, kup si prozatím nějaký hezký lak na nehty.. =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
13.2.20 14:21

Ja to mam v těhotenství spise naopak - nehty me drzi lepe a jak zobu vitaminy, tak me i nehty rychleji rostou. Jinak lampa me taky pali víc jak pred tehu :think:

Asi s tim nic moc nenadelame, hormony delaji sve. A urcite se to po porodu srovna :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 14:23

Taky mi v těhotenství gelové nehty hned upadly, i čerstvé byly do druhého dne dole, takže jsem na nehty nějaký čas nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
13.2.20 14:53

@Ssmajlik Kdyz sem davala predtim na cas dolu, at si nehty odpocinou, tak sem byla jako bezruka :lol: Bohuzel ted jak to vypada drzet nebudou, tak zatim vydrzet :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
13.2.20 14:58

Domy moc všem za reakce.
@Satiaa řasy mám právě taky a ty drží v pohodě, ale taky jsem si právě říkala jakto, ze řasy drží krásně a nehty lítaj pryč. Ale jo, prostě to bude tím tehu no.. Je to fakt zmena pro to tělo :)
@Lenny93 @AnneElliot @shadowbabe jo, jo, v tom máte recht holky… Prdim ted teda na ne. Alespoň si pořádně odpočinou a snad se to po porodu srovná. Nejsem schopna zapnout ani řetízek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13316
13.2.20 15:56

Mě takhle lítaly na začátku těhotenství. Moje nehtarka byla druhá po manželovi, kdo věděl, že jsem těhotná. :mrgreen: ale na dalším doplnění už bylo vše v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
15.2.20 21:55

@nozu no já právě bdost přemýšlím, jestli to zkoušet udělat. Stalo by me to tak akorát čas a trochu materiálu. Ale stejně na to asi prdim a počkám možná až po porodu no :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama