Genciánka na zarudlou pipku

Anonymní
25.3.16 19:29

Genciánka na zarudlou pipku

Mám dotaz. Dcera rok a půl stará má neustále červenou pipku.. Canesten nezabírá, bepathen taky ne.. Teď máme vyzkoušet gencianku. Máte s tím zkušenosti??

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

49236
25.3.16 19:34
@Anonymní píše:
Mám dotaz. Dcera rok a půl stará má neustále červenou pipku.. Canesten nezabírá, bepathen taky ne.. Teď máme vyzkoušet gencianku. Máte s tím zkušenosti??

dřív než genciánku bych zkusila v lékárně koupit menalind pastu.. používá se i v nemocnicích na opruzeniny atd.. nic tím nezkazíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13604
25.3.16 19:34

Osobne bych se ji vyhnula… nekteri doktori ji uz vubec nedoporucuji, protoze nektere studie ukazuji, ze by mohla byt karcinogenni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.16 19:37

Mě právě dr řekla, že to mám malé namazat tou genciankou.. Pokud máte zkušenost s nějakým krémem na zarudlou pipinu tak budu ráda ;)

• Citovat
  • Upravit
4202
25.3.16 19:37
@nozu píše:
Osobne bych se ji vyhnula… nekteri doktori ji uz vubec nedoporucuji, protoze nektere studie ukazuji, ze by mohla byt karcinogenni

Pouze pri dlouhodobem a pravidelnem uzivani. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
25.3.16 19:41

Co přidat i nějaký přírodní intim olejíček na mytí? Např. Original Atok nebo Nobilis Tilia?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.16 19:43
@hofka píše:
Co přidat i nějaký přírodní intim olejíček na mytí? Např. Original Atok nebo Nobilis Tilia?

Máme umývat pouze vodou bez olejicku, bez intim gelu.

• Citovat
  • Upravit
15068
25.3.16 19:48
@Anonymní píše:
Máme umývat pouze vodou bez olejicku, bez intim gelu.

tak jestli to má dlouhodobě a nic nezabírá, tohle je fajn i jako prevence třeba později a ty olejíčky jsou opravdu hodně příjemné, žádná chemie.. ale je to prostě jedna z možností:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia21
25.3.16 19:58
@jdukolem píše:
dřív než genciánku bych zkusila v lékárně koupit menalind pastu.. používá se i v nemocnicích na opruzeniny atd.. nic tím nezkazíš

Koukla jsem, myslíš že to pomůže?? Máš s tím krémem zkušenosti nebo to jsou vyhozený peníze??

• Citovat
  • Upravit
28881
25.3.16 20:06

Genciánku? A netrpí náhodou atopickým exemem? Byla jsi na kožním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia21
25.3.16 20:09
@berry4 píše:
Genciánku? A netrpí náhodou atopickým exemem? Byla jsi na kožním? [/citace
Netrpi
  • Citovat
  • Upravit
25.3.16 20:24

Malé pomohl na opruzeniny Imazol plus, zkousely jsme i obyc Imazol a nebyl tak účinný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4202
25.3.16 20:34

Imazol nebo sudocrem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
25.3.16 21:10
@Anonymní píše:
… Doporučuji čištění pipinky jen olejickem. Na vatovy tampon ( mají je v dm, velikost 6×8 cm) dam olejíček třeba weleda a otiram pipinku. Zadne opruzeniny nema. Dopruceno naší Hebamme. Voda prý zbytecne vysušuje…Preji brzke zahojeni. Jo, weleda krem proti opruzeninam je taky super.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
25.3.16 21:10

A ma to jen cervene, nebo skutecne opruzene, zarudle, svedici?
Na opruzeniny Imazol (pokud jsou deletrvajici, jsou na vine kvasinky a s temi si Imazol pasta poradi jako jedina volne prodejna).
Byli jste jen u pediatry nebo i na koznim?
Neni mozne, ze ma proste intimni mista zbarvena jinak, nez je normalni? Jak dlouho to trva?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama