Reklama

Genderova korektnost a feminismus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Delaltctrl
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 30.09.18 23:34
Genderova korektnost a feminismus

https://m.novinky.cz/articleDetails?…

Co si o téhle husicce myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4236 příspěvků 30.09.18 23:38

Blbka.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 6 inzerátů 30.09.18 23:41

Musela jsem se začít smát. No podle některých záběrů to přehání. Někteří nejsou tak roztazeni, prostě jen asi si nebudou koule mačkat nohu přes nohu :=D mě by teda nejvíc nasralo to belidlo. Už tak jdou s mokrou skvrnou třeba do práce, na pohovor..a mít zničené kalhoty to je fakt moc.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21122 příspěvků 30.09.18 23:41

Taky mi vadí joudové, co v metru sedí jak na gyndě :mrgreen:

Nicméně není v pohodě lít na lidi bělidlo 8o Myslím, že dostane brzo do zubů.

Já volím pasivní rezistenci prostřednictvím přetahované. :lol:

mota
Kecalka 102 příspěvků 30.09.18 23:42

Že takových „husicek“ bude víc a víc a budou státem chráněné… Takže si myslí, že je na koni…

Pennya
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 6 inzerátů 30.09.18 23:44

@Bábrdl jednou by se posadili na gyn. kozu a už by si možná tak nesedali :-D

mota
Kecalka 102 příspěvků 30.09.18 23:46

@Pennya
No jo, ale oni by zase mohli polévat ženským prsa, aby se „neprsily“. ;)

Delaltctrl
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 30.09.18 23:47
@mota píše: Že takových „husicek“ bude víc a víc a budou státem chráněné… Takže si myslí, že je na koni…

Lobotomie by byla řešení.

Lenka_Hal
Závislačka 4798 příspěvků 30.09.18 23:47

@Pennya Ale jo, sedali. Oni ti chlapi resi porad ten „prilepeny“ pytlik. :P

Delaltctrl
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 30.09.18 23:49
@mota píše:
@Pennya
No jo, ale oni by zase mohli polévat ženským prsa, aby se „neprsily“. ;)

Přesně, ne jedna je oblečená jako děvka. A to se pak nemůže divit že jo někdo chce vojet… Takze bych z nich rval ty zbytky prádla co máji na sobě se slovy, vždyť vypadas že chceš vojet…

Pennya
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 6 inzerátů 30.09.18 23:51

@Lenka_Hal taky jsem někdy při..tisknuta a nemůžu se vzdycky takhle roztahnout :D co by si pomysleli :mrgreen:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 6 inzerátů 30.09.18 23:54
@mota píše:
@Pennya
No jo, ale oni by zase mohli polévat ženským prsa, aby se „neprsily“. ;)

No jo, ale těm chlapum to prsatěni většinou neva :D to spíš ty ženy se pak zase diví a nejradši by jim asi polili oči :D

Božislava
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 01.10.18 00:59

Z anatomického hlediska nemůžeme být zas až tak na muže přísné, abychom je nutily k nepřirozenému sezení, nicméně i tolerance má určité hranice.

Delaltctrl
Zasloužilá kecalka 572 příspěvků 01.10.18 02:21

Je dobře, že feministky většinou nechtějí děti, aspoň se ta posahanost ohledně uduseni mužnosti nebude tolik šířit…

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 01.10.18 05:09
@Delaltctrl píše:
Přesně, ne jedna je oblečená jako děvka. A to se pak nemůže divit že jo někdo chce vojet… Takze bych z nich rval ty zbytky prádla co máji na sobě se slovy, vždyť vypadas že chceš vojet…

Tak se aai modli, aby si to tvoje sezení nějakej chlápek nevyložil podobně a nechtěl tě v noci v parku „vojet“. Když si o to vlastně říkáš.
Polévat někoho bělidlem není v pořádku. Někteří chlapi neví, kam by až ty nohy roztáhli a vůbec jim nedochází, že někomu zabírají místo k normálnímu sezení. Ale tohle není nutné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >