Generátor ozonu - likvidace plísně

15
2.2.20 21:19

Generator ozonu - likvidace plisne

Mate nekdo zkusenost s generatorem ozonu pro likvidaci plisne v interieru? Bohuzel se nam ve skrince pod umyvadlem koupelne udelala poradna plisen. Cela skrinka je nacichla a narazila jsem na to, ze ozonem se udajne zlikviduje jak plisen, tak i pachy. Navic to i dezinfikuje atd. Celkem mne to zaujalo. S plisni bojujeme i v loznici. Jen o tom neni nikde moc informaci a nejak z toho mam pocit, jako kdyby slo o teleshoping, nevim proc :) Konkretne uvazuji o tomhle
Moc diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7166
2.2.20 21:37

@Mejj ale tam píšou, že odstraní jen spory plísní ve vzduchu, ne plíseň samotnou. Popravdě skříň bych vyhodila a koupila novou. A zároveň se snažila přijít na její původ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
2.2.20 21:41
@Aduš8 píše:
@Mejj ale tam píšou, že odstraní jen spory plísní ve vzduchu, ne plíseň samotnou. Popravdě skříň bych vyhodila a koupila novou. A zároveň se snažila přijít na její původ.

Skrinku prave vyhodit nechci, byla celkem draha. Ale plisen je primarne na spodni strane umyvadla. Pravdepodobne to bylo spatne udelane. Umyvadlo vymenime a skrinku jsem celou umyla a snad to bude uz ok. Me hlavne zaujalo to, ze bych to pripadne jednou za cas pustila a procistila tim celkove mistnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
3.2.20 00:45

Množství volovin na vytahování peněz z kapes zákazníků se limitně blíží nekonečnu.
Ozón je jedovatý plyn. Jeho amatérské použití bez znalosti koncentrace a možných následků je kontraproduktivní. Ostatně i v návodu se píše, že zařízení musí být obsluhováno pouze kvalifikovaným personálem.
Lepší je odstranit příčinu vzniku plísně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama