Genetické vyšetření potraceného plodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
128
22.10.21 08:18

Genetické vyšetření potraceného plodu

Dobrý den, prosím o rady a zkušenosti, klidně anonymní. Zřejmě mě čeká třetí potrat. Zde jsem se dočetla, že je možné plod vyšetřit proč se tak stalo. Minule mi to nikdo nenabídl. Prosím, jak a kde se o to žádá, kolik to stojí? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4217
22.10.21 09:43

Ufff, v rámci stáže z chirurgie jsem nějaký čas pracovala na gyn - por a bohužel asistovala i u těchto zákroků.
Pokud je to ze zdravotní indeikace, měla by ses na tom domluvit s lékařem, který Ti potrat „doporučí“ a neměla bys nic platit - tedy Ty osobně, mělo by to být na pojišťovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 09:47

@Primaanova v první řadě mi je to moc líto :hug: přítelova sestra tohle zažila nedávno, vyšetření plodu jí nabídli v Hradci Králové kde byla na podrobném screeningu a dalších vyšetřeních, aby byla jistota že plod má genetickou vadu (neměl ruku a měl nějaký nádor na ledvině).
Anonym - nepíšu o sobě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 21:42

@Primaanova bohužel mám tu zkušenost. Doktorka napsala žádost o genetiku na zadanku k revizi. Před samotnou revizí jsem ještě podepisovala souhlas a genetickým vyšetřením. Poté proběhla konzultace u genetika asi po měsíci. Nic jsem neplatila. Jednalo se o třetí neúspěch, bylo to na pojišťovnu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat