Genetika ČB a určení pohlaví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 13.12.16 20:53
Genetika ČB a určení pohlaví

Ahoj, stalo se Vám už některé, že by se ve 21 tt na genetice v ČB spletli v určení pohlaví? :) U nás doktor nezaváhal, tak snad se na to můžeme spolehnout :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10356 příspěvků 13.12.16 20:59

@levandulka123 Nám ho řekli na začátku sedmnáctého a taky nezaváhal.. No uvidíme, jestli se to potvrdí

kacka52
Závislačka 4150 příspěvků 13.12.16 21:02

U první dcery nám to řekli na velké utz, doktorka se nespletla. Teď jsme tam byli v druhém těhotenství zas na velkém utz, ta samá doktorka a pohlaví určila taky bez váhání a ujistila nás i na konci, že s holkou můžeme počítat. Sama jsem viděla, že tam žádný pindík není.

včeradneszitra
Kecalka 135 příspěvků 13.12.16 21:06

Ve vsech pripadech vzdy pravda. A pokud si nebyla jista, tak rekla, at to zatim bereme s rezervou :mavam:

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 13.12.16 21:06

Bezva, já si taky myslim, že s takovýmhle ultrazvukem se nemůže splést, to možná tak bych tomu věřila třeba v tom 13 tt, že se splete :)

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 13.12.16 21:08

U nas se taky nespletli :)

xammy
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 13.12.16 21:14

Nespletli se, ani jednou :)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 21:20
@levandulka123 píše:
Ahoj, stalo se Vám už některé, že by se ve 21 tt na genetice v ČB spletli v určení pohlaví? :) U nás doktor nezaváhal, tak snad se na to můžeme spolehnout :lol:

jo mam dve kamaradky kde se čutka seknul resp jednou čutka a jednou ta dr :mrgreen: u nas se nespletli teda :jazyk:

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 13.12.16 21:22

@JayLee No, tak doufám, že to neni náš případ :lol:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 21:22
@levandulka123 píše:
Ahoj, stalo se Vám už některé, že by se ve 21 tt na genetice v ČB spletli v určení pohlaví? :) U nás doktor nezaváhal, tak snad se na to můžeme spolehnout :lol:

ono ja kdyz jsem rodila v Cb tak jeste nez ze me prcek vylez tak se ptali na jmeno jaky jsme vybrali a tak tak jim ho rikam ze ho klidne uz muzou napsat do papiru a celej sal se tam zacal smat, ze to uz tu meli tolikrat ze meli z genetiky potvrzenou holku na 100% a byl to kluk a obracene :lol: pokud to prej nemam potvrzeny z plodovky tak nikam nic nenapsali a pockali si fakt co ze me vyleze :mrgreen: jak u dcerky tak u syna takze o tom asi vi svy, ze i genetika se muze splest a ze nejpresnejsi je plodovka :jazyk:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 21:25
@levandulka123 píše:
@JayLee No, tak doufám, že to neni náš případ :lol:

uvidis az porodis no :jazyk: :jazyk: :D :D sousedce do 8 mesice tvrdili ze to bude holka dala ji jmeno Veronika vse mela nakoupeny do ruzova a vsichni s tim pocitali no a k dnesku ma dva kluky :jazyk: si pamatuju ze to pro ni byl velkej sok hodne tezko to nesla jak si zvykla na holku i tak si s ni povidala a veci mela nakoupeny a najednou toto az mi ji bylo lito :? ale dala to pak v pohode jen jako docela dlouho to trvalo nez se z toho vzpamatovala no ;)

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 13.12.16 21:31

Já tam byla ve 13. týdnu, utz dělala doktorka a pohlaví řekla správně :)

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 13.12.16 21:33

@tamata To ráda slyšim :lol:

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 13.12.16 21:35

@levandulka123 pak jsem tam teda byla ještě v tom 20. týdnu, tak to jen potvrdili :) Ale taky se jednalo o dítě, které pohlaví u ukazovalo rádo na každém ultrazvuku :mrgreen:

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 13.12.16 21:40

@tamata :mrgreen: Naše s tim taky nemělo problém, to akorát já sem plašan, kterej si musí všechno stokrát ověřit :D protože jak je to na utz rychlý, tak sem nestíhala :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >