Genetika České Budějovice - odběr plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 16:54
genetika České Budějovice - odběr plodové vody

Ahojky, obracím se na vas s prosbou, v pondělí mi můj gyn. řekl, že mi dopadly špatně krevní testy (tripple testy), že mám zvýšené riziko na Down. syndrom..zítra jedu na genetiku do ČB, jsem úplně strachy bez sebe, dva dny nic nejím, nespím, jen brečím..chtěla jsem se zeptat, co mám od zítřka očekávat, na co se připravit..zřejmě mě čeká UTZ a možná mi asi nabídnou odběr plodové vody, o kterém asi ještě nejsem úplně rozodnutá, zda ho podstoupit..před­stava, že budu zase dlouho čekat na nějaký výsledky by mě totálně odrovnala..nevíte, jak dlouho se čeká na výsledky v ČB? je mi 32 let, jsem 17.tt je to třetí těhotenství..jiné problémy sem neměla..děkuji za rady a odpovědi..

Reakce:

P4ja
Kelišová 6350 příspěvků 25.04.18 17:05
@Anonymní píše:
Ahojky, obracím se na vas s prosbou, v pondělí mi můj gyn. řekl, že mi dopadly špatně krevní testy (tripple testy), že mám zvýšené riziko na Down. syndrom..zítra jedu na genetiku do ČB, jsem úplně strachy bez sebe, dva dny nic nejím, nespím, jen brečím..chtěla jsem se zeptat, co mám od zítřka očekávat, na co se připravit..zřejmě mě čeká UTZ a možná mi asi nabídnou odběr plodové vody, o kterém asi ještě nejsem úplně rozodnutá, zda ho podstoupit..před­stava, že budu zase dlouho čekat na nějaký výsledky by mě totálně odrovnala..nevíte, jak dlouho se čeká na výsledky v ČB? je mi 32 let, jsem 17.tt je to třetí těhotenství..jiné problémy sem neměla..děkuji za rady a odpovědi..

Ahoj, já taky měla trošku horší hodnoty, ale na integrovaném testu. Dělali mně genetický utz, který byl v pořádku. To ti řeknou hned. Takže se zkus hodit do pohody. Určitě tě vyšetří a řeknou, co a jak. A je možné, že ani odběr nebude muset být.
Jinak jsou tam na tyhle věci machři, tak bych se nebála a věřila jim. I kdyby nakonec musel být ta plodovka. Držím palce :kytka:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 25.04.18 17:47

Vysledek na DS mi po odberu plodovky volali hned den pote, na zbytek jsem cekala asi 14 dni.

alisekR
Kelišová 5176 příspěvků 25.04.18 18:11

Klid. Tripple vycházejí často falešně pozitivní. Já to měla dvakrát, dvakrát mi David Čutků dělal odběr, respektive on o něm rozhodl a starý pan Čutka mi ho dělal prvně, u druhé pak asistoval a dělal mi ho Mudr. Schascherl. V obou případech šlo o planý poplach. Vysledky mi volal osobně David za dva dny. Podrobné pak za tři týdny jeho tatínek a ještě mi to přišlo poštou.

P4ja
Kelišová 6350 příspěvků 25.04.18 18:22

@alisekR Já myslela, že už se ani Tripple testy nedělají, právě kvůli té falešné pozitivitě, ne?

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 25.04.18 18:50

Byla jsem na plodovce v ČB před rokem a půl, prvně s náma probírali rodinnou anamnézu, pak jsme šli na ultrazvuk k MUDr. Čutkovi, ten mi potom nabídl buď testy z krve nebo odběr plodovky. Vybrala jsem si plodovku, odběr mi dělal MUDr. Schacherl a byl hrozně hodnej. :-D Celou dobu se mnou byl manžel, akorát při odběru seděl na židli u nohou a koukal na telku na ultrazvuk :mrgreen: Odběr mi dělali myslím ve čtvrtek a výsledky měli volat v pondělí, akorát mi zapomněli zavolat :lol: :lol: :lol: Kompletní výsledky byly asi za čtyři týdny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 20:16

Moc děkuji za všechny informace, dost jste mi pomohli :) už to chci mít za sebou a vědět na čem jsem, to čekání je šílené..nechci vidět dnešní noc :think: :think: zakladatelka

P4ja
Kelišová 6350 příspěvků 25.04.18 20:17
@Anonymní píše:
Moc děkuji za všechny informace, dost jste mi pomohli :) už to chci mít za sebou a vědět na čem jsem, to čekání je šílené..nechci vidět dnešní noc :think: :think: zakladatelka

Neboj, určitě to bude dobré, uvidíš :kytka:

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 30.04.18 11:45

Jak jsi dopadla?

Žeja
Povídálka 26 příspěvků 18.06.18 13:49
@Lekninka91 píše:
Byla jsem na plodovce v ČB před rokem a půl, prvně s náma probírali rodinnou anamnézu, pak jsme šli na ultrazvuk k MUDr. Čutkovi, ten mi potom nabídl buď testy z krve nebo odběr plodovky. Vybrala jsem si plodovku, odběr mi dělal MUDr. Schacherl a byl hrozně hodnej. :-D Celou dobu se mnou byl manžel, akorát při odběru seděl na židli u nohou a koukal na telku na ultrazvuk :mrgreen: Odběr mi dělali myslím ve čtvrtek a výsledky měli volat v pondělí, akorát mi zapomněli zavolat :lol: :lol: :lol: Kompletní výsledky byly asi za čtyři týdny.

Zapomněli!! 8o Od rána čekám na verdikt. Taky jsem byla v Budějovicích na plodové, řekli do dvou dnů se ozvem. Jsem jak na trní a telefon nezvoní… :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >