Reklama

Genetika FETMED Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 12.01.17 13:55
Genetika FETMED Olomouc

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá, popřípadě jaké zkušenosti máte s genetikou FETMED v Olomouci. Jsem v 7tt (první těhotenství) a 16.2 mě čeká návštěva genetiky. Jak tohle vyšetření probíhá? Děkuji moc za odpovědi.

Reklama

Reakce:

mmischa
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 12.01.17 14:53

@Girls96 uzasny prostredi moc prijemny. takovy domacky. prijdes vemou ti odber krve pak cekas v cekarne. zavolaji te na ten celky ultrazvuk muze tam jit s tebou kdokoli ten sedi u tve hlavy. pred tebou je velka tv a dr vse meri a hladi sestricce. vy vse vidite na te tv. no a to je vse. pak taplatis 1000 kc. a s tim pak jdes na pojistovnu uz nevim. kolik proplaci. a ten den cekas esi zavolaji z toho fetmefu nebo ne. pokud ti zavolaji tak je nejaka vada z teho rozboru krve. nejlip kdyz nezavolaji.:) pak kolem 24 tehot. tydne jdes na druhy velky ultrazvuk tam uz krev neberou.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 12.01.17 15:05

Takze to bude vse v klidecku, snad… Mam z toho trosku obavy, protoze ani ja nejsem uplne zdrava (jsem predcasne narozena a diky tomu mam detskou mozkovou obrnu - dipareticka forma), takze malinko obavy jsou…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 12.01.17 15:22
@Girls96 píše:
Takze to bude vse v klidecku, snad… Mam z toho trosku obavy, protoze ani ja nejsem uplne zdrava (jsem predcasne narozena a diky tomu mam detskou mozkovou obrnu - dipareticka forma), takze malinko obavy jsou…

ale to přece nemá nic společného s genetickým přenosem na plod…Byla bych v klidu s touto diagnozou. Užívej si těhotenství :kytka:

mmischa
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 13.01.17 01:07

@Girls96 neboj se..hned ten den se vseeeechno dozvis..nenechaji te dlouho cekat. vse bude v poradku.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 13.01.17 13:16

@mmischa
Uz abych to mela za sebou a byla klidnejsi :)

mmischa
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 13.01.17 15:21

@Girls96 timhle si prjde kazda. neboj se. a tes se jak uvidis prdolu jak ti bude mavat

Taače
Kecalka 209 příspěvků 30.05.18 17:48

Zdravím :)

Snad se tu ještě někdo najde, kdo by mi odpověděl, ať nezakládám novou diskuzi.

Prosím vás, jsem objednaná na screening na příští středu. V té době budu 10+6 - není to moc brzo? V telefonu věděli, jak daleko jsem. Pak taky jak dlouho jste na vše čekaly a jak dlouho trval ultrazvuk? Mají i vnitřní, kdyby náhodou nešlo přes břicho vše vidět?

Hrozně moc děkuju za případné odpovědi :mavam:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 30.05.18 20:17
@Taače píše:
Zdravím :)

Snad se tu ještě někdo najde, kdo by mi odpověděl, ať nezakládám novou diskuzi.

Prosím vás, jsem objednaná na screening na příští středu. V té době budu 10+6 - není to moc brzo? V telefonu věděli, jak daleko jsem. Pak taky jak dlouho jste na vše čekaly a jak dlouho trval ultrazvuk? Mají i vnitřní, kdyby náhodou nešlo přes břicho vše vidět?

Hrozně moc děkuju za případné odpovědi :mavam:

Byla jsem tam v lednu 2018, příjemná čekárna, čekala jsem asi 20-30 min. Ultrazvuk maji kvalitni, dělali ho poctivě, jen vnější, když bylo mimi malo akční, tak mi různé stouchali do břicha, udělali mi pěknou fotku.

Taače
Kecalka 209 příspěvků 30.05.18 20:24

@jankajj A v kolikátém týdnu to bylo? A co když mám špek, to taky šťouchají? :D

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 01.06.18 18:35

Prvotrimestralni screening, myslím, ze jsem byla 12+2 dle MS.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama