Genetika Plzen - Cernice nebo Natalart?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majsky987
Povídálka 36 příspěvků 10.04.19 15:41
Genetika Plzen-Cernice nebo Natalart?..

Ahoj holky. Snazime se o mimi uz delsi dobu a momentalne nas gyndar poslal na spermiogram aby jsme mneli jistotu ze je i u muzskyho vse ok..poradte mi prosim kde je lepsi pristup a jake mate skusenosti bud u genetiky nebo u Natartu..dost se toho obavame…a jeste kdyz mame doporucenku od gynekoga nemnela by se platit cela suma?..

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9509 příspěvků 10.04.19 15:44

Já byla v cernicich teda na screeningu, ale přístup super, hodní doktoři, všechno vysvětlili, dali si záležet. Jinak i s doporučenkou sem platila plnou sumu, ale jak říkám byla sem na screeningu, se spermiogramem zkušenost nemám. Jenom sem chtěla rict, že tam na mě všechno působilo hodně profesionálně a příjemně.

Majsky987
Povídálka 36 příspěvků 10.04.19 16:06

@Kriss Tina dekuji Ti..prave hledam co je lepsi protoze se toho dost bojim a prave Genetika nema moc dobre recenze ale jsou starsiho data tak proto zistuji ted ci se neco zmenilo ci.. :) :nevim: mam s toho docela strach a chteli by jsme vybrat uz neco kam se budeme moct obratit popripade i pozdejs.. :zed:

Safrik
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 10.04.19 18:26

@Majsky987 Myslim ze ted je na tom genetika supr. A dal co? Udela spermio a posle vas stejne do centra?

Majsky987
Povídálka 36 příspěvků 10.04.19 18:39

@Safrik neposilal nas jeste nikam uvidime co bude dal to netusim..nikdy jsem tohle neresila snazime se o prvni a jsme da se rict na zacatku s doktorem..mam zatim nasazeni gynprodyl a clostylbegit ale chce videt i spermiogram a pak ja zas cytologii protoze vysledky dost blby..tak sama nevim co nas ceka jenom jsem chtela vedet kde je lepsi pristup kdyby jsme jednou to resili na vyssi urovni tak abych rovnou uz ted tam sla..
A co se tyce ceny meni se kdyz mame doporuceni anebo?…protoze nekde to prej preplaci ZP

Safrik
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 10.04.19 18:53

@Majsky987 kdyz se vam nezadari pravdepodobne vam lekar da doporuceni do CAR cili centra asistovana-reprodukce.. Tam ti udelaj znovu vysetreni a po tom zkusi inseminaci, vyvolaji ti ovulaci a zavedou ti do delohy manzelovo sperma. Doplacis 1500 +cca 80 kotun za injekci. Kdyz se nebudou darit inseminace, nebo sperma bude mit manzel spatne doporuci IVF, umele oplodneni. Ja byla v natalartu na inseminaci a ted tam jdu na druhe ivf.

Anny A
Kecalka 410 příspěvků 11.04.19 00:01

My jsme tedy dostali na gynde doporuceni na spermio a objednali jsme se do CAR Prof. Zecha v centru mesta a objednali nas hned za 2 dny, vsichni mily v poho, vysledky poslali asi za 2 hodiny do emailu a telefonicky nam vysvetlili co to znamena. S tim doporucenim to bylo zadarmo. V Cernicich na genetice jsem resila neco jineho ale taky tam byli vstricni. S tímto tam zkušenost ale nemam. :nevim:

Majsky987
Povídálka 36 příspěvků 11.04.19 00:10

@Anny A muzu poprosit nejakej kontakt kdyz nahodou mate..koukala jsem na netu ale nic mi nenaslo takove :nevim:

Safrik
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 11.04.19 02:01

@Anny A any a jak si dopadla jestli se muzu zeptat? Povedlo se?

Anny A
Kecalka 410 příspěvků 11.04.19 21:23

@Majsky987
Posílám foto z letacku kam jsme volali…

@Safrik
Spermio dopadlo dobre ale kdyz jsme volali na výsledky tak jsem jeste nevedela ze jsem tehotna. Ted jsem 15tt. Predtim rok nic a zrovna kdyz jsme to zacali resit :lol: Drzim vam palecky, kdo se snazite :hug:

Safrik
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 12.04.19 03:54

@Anny A tak to je bezvadny :lol:

Váš příspěvek
Reklama