Genetika v Plzni 31tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 02.03.19 11:00
Genetika v Plzni 31tt

Zdravím holky :) hlavně maminky :*
Ve čtvrtek mě čeká vyšetření v Plzni na genetice. Jsem 31tt a naše paní doktorka mě tam poslala se zadankou, protože její přístroj není tak dobrý a neprosvetlil bříško, aby pořádně viděla na mimco.
Můj dotaz tedy zní, vím že se vyšetření na genetice platí, ale doktorka mi řekla, že když mám zadanku, tak bych neměla platit nic. Nevíte jak to chodí? Pojede tam semnou rodina i přítel. Přítel normálně může jít semnou na vyšetření, jako je tomu na běžné prohlidce, že ano? ;)
Děkuji moc za odpovědi, to víte jedu tam úplně poprvé. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedalmatinka 123
Hvězda diskuse 48367 příspěvků 02.03.19 11:04
@Si_Si20 píše:
Zdravím holky :) hlavně maminky :*
Ve čtvrtek mě čeká vyšetření v Plzni na genetice. Jsem 31tt a naše paní doktorka mě tam poslala se zadankou, protože její přístroj není tak dobrý a neprosvetlil bříško, aby pořádně viděla na mimco.
Můj dotaz tedy zní, vím že se vyšetření na genetice platí, ale doktorka mi řekla, že když mám zadanku, tak bych neměla platit nic. Nevíte jak to chodí? Pojede tam semnou rodina i přítel. Přítel normálně může jít semnou na vyšetření, jako je tomu na běžné prohlidce, že ano? ;)
Děkuji moc za odpovědi, to víte jedu tam úplně poprvé. :nevim:

Jo to mi rikal dr taky a platila sem teda vzdy.akorat jednou mi to proplatila pojistovna.byla sem tedy ve 12 tt a ve 24 tt kvuli vyssimu veku

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 02.03.19 11:08
@dalmatinka 123 píše:
Jo to mi rikal dr taky a platila sem teda vzdy.akorat jednou mi to proplatila pojistovna.byla sem tedy ve 12 tt a ve 24 tt kvuli vyssimu veku

Takže je lepší mít radši peníze sebou. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 11:16

@Si_Si20 já tedy nevím, jak ve 32.tt, ale říkali mi, že v 21.tt se platí litr a totéž se týkalo i 13.tt. S sebou si můžeš vzít i někoho dalšího na vyšetření, to jo. Genetika v Plzni je teď pár let nová budova a je to tam pěkné :palec: A líbí se mi i ta fasáda, krásná barva :mrgreen: Tak hlavně dobré VÝSLEDKY :palec:

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 02.03.19 11:25
@Anonymní píše:
@Si_Si20 já tedy nevím, jak ve 32.tt, ale říkali mi, že v 21.tt se platí litr a totéž se týkalo i 13.tt. S sebou si můžeš vzít i někoho dalšího na vyšetření, to jo. Genetika v Plzni je teď pár let nová budova a je to tam pěkné :palec: A líbí se mi i ta fasáda, krásná barva :mrgreen: Tak hlavně dobré VÝSLEDKY :palec:

Děkuju moc :srdce: právě že mám docela strach…když jsem byla u doktorky tak jsem byla 29+5 a řekla mi, že je malá větší než by měla být. Podle UZ 31+1. Takže z toho mám strach. Jen mě štve, že kvůli tomu, že má doktorka horší vybavení, tak jak budu za klasickou prohlídku ( vím že není klasická , je lepší), ale normálně bych u doktorky neplatila a tady budu platit hned 1000kc :(

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 02.03.19 12:02

Já tam byla ve 13tt a 21tt, obojí sem měla zadanku od dr a obojí platila 1000kc, peníze mít nemusíš kdyztak se tam dá zaplatit i kartou. Oni už zadarmo nedělají nic, dr mi říkala že tu genetiku koupili Němci a od té doby se platí.

Hvězda diskuse 48367 příspěvků 02.03.19 12:05
@Si_Si20 píše:
Takže je lepší mít radši peníze sebou. :)

Tak je to jenom 1000kc..to za to stoji.nezapomen si rict o fotku.ja kdybych si nerekla tak mi ji nedala. :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 02.03.19 12:19

@dalmatinka 123 záleží na jakého dr narazíš :D kamarádka tam nedostala žádnou fotku, byla u nějaké protivné doktorky, já tam byla 2× pokaždé jiný doktor - chlap, oba hrozně v pohodě a oba mi vytiskli fotek ze to mam na celé album aniž bych se jenom zmínila :mrgreen:

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 02.03.19 12:28

@Kriss Tina a taky se za fotky platí? Doktorka chce za fotku 50kc. :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 02.03.19 12:28

@Si_Si20 ne ty jsou v ceně toho ultrazvuku :)

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 02.03.19 13:08

@Kriss Tina no super, tak aspoň něco.:D ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:24
@Si_Si20 píše:
@Kriss Tina no super, tak aspoň něco.:D ;)

Já si koupila u nich ten Panorama test za 12500, dostala jsem 4 fotky a nikdo si netroufl po mě chtít ještě 200 za fotky :mrgreen: , přestože to měli na dveřích napsáno. Kamarádka měla jen ten screening za 1000 a taky měla fotky zadarmo. Podle mě na těch genetikách už peníze za fotky nechtějí, ve Varech taky nechtěli :palec:

Hvězda diskuse 48367 příspěvků 02.03.19 14:33

Maji to napsano ze screningove vysetreni 12,22,32tt se plati 1000kc a dostanes video a fotky v cene.ja s prvnim dostala video i fotky a ted sem musela doslova o fotku skemrat a o video uz sem si vubec netroufla rict:D..

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 02.03.19 15:02

@dalmatinka 123 no jsem na to zvědavá…ani nevím na jaký screening jedu. Jestli na klasický, nebo 3D. Vůbec nevím, jsem z toho celá taková vyklepana. :D Po tom, co řekla doktorka, že je malá větší, tak se bojím co se dozvím. Výčitky k váze atd. :D a doufám, že nám nereknou, že to je kluk. :lol: máme vše v růžové :lol: to bych pak doktorce podekovala :palec:

marty5555
Stálice 91 příspěvků 02.03.19 15:25

Byla jsem tam před 14 dny na screeningu ve 31 tt. Neplatí se nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama