Genicialka, kojení, miminko

Anonymní
7.5.20 12:06

Genicialka, kojení, miminko

Co si o ní myslíte? Jak dlouho jste užívali? Má už někdo odrostlejší dítě, způsobila rakovinu? Jak dlouho by trvalo než by se rakovina z léku zjistila, na hlodavcích to bylo prokázáno, ale co to udělá d člověkem? Bojím se malou tím léčit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24377
7.5.20 12:17

A na co ji to chces davat? Jestli na moucnivku, tak na tu mi zabral dobře hermanek a po kojeni si pořádně umýt prsa. Měli ji oba synové a u obou sem se bez ni obesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:55

@Kriss Tina

A jak jsi ten heřmánek používala?? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:56

@Kriss Tina

mám teprve měsíční děťátko

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 13:06

Kamarádce na tenhle problém pomohlo, když nasadila přísnou dietu bez cukru. Měla na prsou kvasinky a tímhle se jich zbavila.

• Citovat
  • Nahlásit
24377
7.5.20 13:14
@Anonymní píše:
@Kriss TinaA jak jsi ten heřmánek používala?? :kytka:

Ono je hermankovy caj pro deti od jednoho týdne, tak s tim bud vytirat pusinku, nebo ho zkusit i dat napit, kdyz to vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 23:00
@Anonymní píše:
Kamarádce na tenhle problém pomohlo, když nasadila přísnou dietu bez cukru. Měla na prsou kvasinky a tímhle se jich zbavila.

Já to nemám na prsou a nevím jestli by to pomohlo, kvasinky se živí cukrem ale zase nechat mimi úplně bez cukru :nevim: a sama bych to asi nedala :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 23:01

@Kriss Tina

A jak silný výloh? Podle mě čaj je slabý na tohle. Za jak dlouho jste měli po problému a kolikrát denně jste potírali?

• Citovat
  • Nahlásit
24377
7.5.20 23:13

Mimi cukr nepotrebuje a ty by ses musela hecnout. Jak silný nevim, proste sem udelala čaj a davala mu sem tam cucnout a 2× denne sem vzala gazu, namocila ji v tom caji a pusu vytrela. Mel to tak tyden. Nase dr to ani lecit nijak nechtela, ze to zmizí samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413
7.5.20 23:15

Vzpomínám si, že jsem z toho měla poprvé taky hrůzu. Vyzkoušela jsem kde co. Ale tohle bylo jediné, co zabralo. Výsledek prakticky po prvním namazání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 08:50

Cukr ve tvé stravě miminko naprosto nepotřebuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 14:23

@Kriss Tina a používala jsi dětský a vařila jsi ho s kojeneckou vodou nebo normální obyč?

• Citovat
  • Nahlásit
24377
9.5.20 17:59
@Anonymní píše:
@Kriss Tina a používala jsi dětský a vařila jsi ho s kojeneckou vodou nebo normální obyč?

Varila sem ho s normalni vodou, kojeneckou uz bych stejne neprevarovala. A mela sem detsky z lekarny přímo pro miminka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 21:22

@Kriss Tina

Děkuji :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
228
10.5.20 07:49

My měli hroznou moučnivku, používali jsme Neocide gel, zabral, ne že ne, ale zkusili jsme dát fialku a do rána vše pryč :palec: my všichni jsme na fialce vyrostli, dřív se radilo už v porodnici dávat ji do pusinky každý večer po koupání :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat