Genitalni bradavice a plodnost

18.2.16 18:13

genitalni bradavice a plodnost

Ahoj holky mam na vas dotaz nebudu se za to stydet nejsem jedina s mym problemem chtela bych ze zeptat jestli genitalni bradavice u konecniku muzou nejak ovlivnit neplodnost… na internetu jsem cetla ze ne ale kde by museli bradavicky byt abych se musela obavat? je nejake vysetreni ktere by zjistilo zdali neplodnost by mohlo zpusobovat prave tohle? dekuji za odpovedi rada se ujistiji o vecech at vim co muzu cekat :) :) :) :) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.2.16 18:20

Já je měla také zhruba v sedmnácti letech. Měla jsem jich hodně miniaturních, postupně se to rozlezlo na celé malé stydké pysky až k vstupu do pochvy. Gynekoložka mi to tenkrát seškrabávala. Musím zaťukat, od té doby se to nevrátilo, ale bylo to velmi nepříjemné. Na plodnost by to vliv mít nemělo, ale je tam zvýšené riziko rakoviny děložního čípku. Mělo by se docházet na prevenci tudíž každého půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
18.2.16 19:31
@palomadorantez píše:
Ahoj holky mam na vas dotaz nebudu se za to stydet nejsem jedina s mym problemem chtela bych ze zeptat jestli genitalni bradavice u konecniku muzou nejak ovlivnit neplodnost… na internetu jsem cetla ze ne ale kde by museli bradavicky byt abych se musela obavat? je nejake vysetreni ktere by zjistilo zdali neplodnost by mohlo zpusobovat prave tohle? dekuji za odpovedi rada se ujistiji o vecech at vim co muzu cekat :) :) :) :) :) :) :)

ano muze dle me 8) tuhle jsem o tom cetla peknej clanek nejaky gynekoložky z Prahy ;)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
18.2.16 19:55

Dle me osobni zkusenosti na mou plodnost vliv neobjevili. A co se rakoviny týká, u me byla časová souslednost opacna. Nejprve špatná histologie, pak konizace cipku, 2 roky nato bradavice, 9 let nato tehotenstvi

• Nahlásit
  • Citovat
18.2.16 21:06

Ono taky zalezi kde jsou v pochve je to riskantnejsi muzou se rozsirit as k deloznimu cipku pokavad se objevuji jinde vzdy se to da lecit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama