Genitální bradavice inkubační doba

8
14.4.20 10:34

Genitální bradavice inkubační doba

Ahojte, chci se zeptat někoho kdo si tímto prošel, co jim dr. sdělili. Četla jsem totiž že vznik genitálních bradavic následkem nakažení HPV virusem se projeví do několika měsíců. Když se nakazí typem HPV který je rakovinotvorný - prostě ten horší typ viru se může projevit třeba až po několika letech. Tudíž pokud jsem teď bradavice a mám tento typ viru dostala, je téměř zaručeně jasné že k tomu nakažení došlo během posledních měsíců? Děkuji moc za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.4.20 10:46

@Linda345 mně osobně doktor říkal, že je možné virus mít v těle i několik let a projeví se až při snížení imunity. U mě to bylo v těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
8
14.4.20 10:53
@Anonymní píše:
@Linda345 mně osobně doktor říkal, že je možné virus mít v těle i několik let a projeví se až při snížení imunity. U mě to bylo v těhotenství.

Takže i tento typ HPV ju? No já právě už taky mám za sebou těhotenství to je další věc která mi vrtá hlavou že už se to třeba neprojevilo před těmi dvoumi lety, protože jsem trpěla během něho hodně na mykózy, kvas. infekce atak… :nevim: jsem z toho jelen už…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 10:56

@Linda345 taky jsem to hodně řešila a bála se nevěry z manželovy strany. Mně se udělaly někdy kolem 6.měsíce a bylo jich tolik, že mi je odstraňovali chirurgicky rovnou při sekci.

• Citovat
  • Nahlásit
8
14.4.20 11:05
@Anonymní píše:
@Linda345 taky jsem to hodně řešila a bála se nevěry z manželovy strany. Mně se udělaly někdy kolem 6.měsíce a bylo jich tolik, že mi je odstraňovali chirurgicky rovnou při sekci.

Ajej… No právě… Taky se toho bojím, všude čtu že HPV může být skrytý léta. Ale když studuju přímo ten typ co způsobuje kondylomata všude je ink.doba týdny nebo měsíce. Nebo je to v tomto případě tak, že virus spí třeba několik let a od propuknutí díky slabé imunitě je ink.doba pro vznik bradavic ty týdny a měsíce? Jak jsi to chápala ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
14.4.20 11:25

Tak moje zkušenost je tři týdny od nechráněného styku s kamarádem, můžu říct, že to byl opravdu otřesný a velmi bolestivý zážitek. Od té doby naštěstí nikdy nepropukly znovu. Ani během tří těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
14.4.20 19:55

@LennyL1

A jak jsi to řešila? Chirurgicky nebo mastí? Nebo nijak? Mě napadlo že jsem to třeba mohla mít díky bývalému ten totiž záletník byl, tak mě zajímá jestli ty kondylomata můžou zmizet samovolně? Že bych si jich tehdy nevšimla a teď se vrátily? Protože já teď myslela že mám obyčejnou infekci, trpím na ni už řadu let a to svědění co mám teď je úplně stejné, nikdy jsem se neprohlížela tak důkladně jak teď tak by mě to zajímalo děkuji moc za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
15.4.20 10:51

Chirurgicky ne, dostala jsem masti a nějaký čípky, je to už 23 let zpátky, takže si nevzpomenu co to bylo. Jen si pamatuju na tu ukrutnou bolest, že jsem nemohla pomalu chodit ani na velkou, normálně jsem u toho brečela. Musela jsem si dělat koupele v Hypermanganu aby se to vysušilo. Léčila jsem to cca tři týdny až měsíc. Nikdy víc to nechci zažít. Mám pocit, že jsem brala i nějaký antivirotika. Měla jsem to fakt strašný, i gyndařka se zhrozila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat