Genitální bradavice prosím o radu

Anonymní
29.11.19 10:43

Genitální bradavice prosím o radu

Ahoj, prosím o radu našla jsem si genitální bradavicky a chci se zeptat, zda s tím má někdo zkušenost. Mám se objednat rychle ke gynekologovi nebo se jich dokážu zbavit sama napr. jsem si našla Duofilm plus se snažit zvýšit imunitu?

Jsem z toho nervózní, je tam nějaké hodně velké riziko rakoviny? Nevím, jak přežiju víkend…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.11.19 11:14

Vážně nemá nikdo zkušenost? :P

• Nahlásit
  • Citovat
2972
29.11.19 11:21

Zajít na venerologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
29.11.19 11:31
@mofiz píše:
Zajít na venerologii.

Ano, ale spis jsem potřebovala vědět zda by nepomohlo něco v lekarne a jestli tam hrozí riziko rakoviny. Nechápu to, mám jen jednoho partnera a vždy používame ochranu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 11:32

Ahoj, já jsem si z lékárny pořídila roztok na bradavice na noze a tím to potírala (pokud jsou vně). Do měsíce byly pryč. Potom jsem chodila na plazmový generátor. Díky tomu se mi vyléčila i prekanceroza čípku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj, já jsem si z lékárny pořídila roztok na bradavice na noze a tím to potírala (pokud jsou vně). Do měsíce byly pryč. Potom jsem chodila na plazmový generátor. Díky tomu se mi vyléčila i prekanceroza čípku.

Jmenovalo se to kolodium forte. Bradavičky zbělaji a postupně odpadnou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 12:00

Tak mě gynekolog rovnou po odhalení objednal na jejich odstranění. Zákrok pod narkózou a už se neobjevily.Jako opravdu se chceš potírat štiplavou vodičkou a ještě není úspěch zaručen? Tak to řešil můj přítel a stejně musel na seškrábnutí, jen se měsíc mučil jejich vypalováním prostředkem z lékárny. Nezapomínej, že genetální bradavice jsou sexuálně přenosné, někdo je musel odněkud přinést.
Mazej na gyndu, tam ti řeknou co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama